Мережу сколихнула новина про те, що держдепартамент опублікував список російських компаній і фізичних осіб, щодо яких США вводить санкції.

Про це стало відомо після того, як відповідний документ з'явився на сайті зовнішньополітичного відомства.

Трамп

Таким чином, в цей список потрапив авіазавод Гагаріна в Комсомольську-на-Амурі приватна військова компанія (ПВК) Вагнера, а також Оборонлогістіка. Крім того, серед фізичних осіб опинилися начальник Головного управління Генштабу Збройних Сил Російської Федерації Ігор Коробів, а також мільярдер Євген Пригожин.

До слова, під час переговорів у Хельсінкі російський президент Володимир Путін намагався переконати лідера США Дональда Трампа у тому, що Білий дім "плете інтриги" проти нього, тоді як Кремль взагалі не має жодного відношення до скандалу із втручанням у вибори 2016 року.

Дональд Трамп та Володимир Путін

Подейкують, у такий спосіб президент РФ намагався посилити страхи та підозри.
За даними The Washington Post, господар Кремля намагався представити в якості "спільного ворога", котрий нібито заважає порозумітися Америці із Росією, Путін назвав якусь "глибинну державу", таким чином ще більше підігрів і без того суперечливі настрої Трампа.

Відомо, що він завжди побоювався, аби за його спиною адміністрація не приймала необдуманих рішень.

Американські аналітики впевнені: минуле у КДБ далося взнаки, Путін тиснув на ненадійність людей та їх егоїзм, при цьому в ході переговорів, а також після них постійно нахвалював Трампа, намагаючись догодити голові Білого дому.

Тоді як у телефонних розмовах він, приміром, взагалі "переходив на шепіт" – так, ніби готував змову. Обіцяв, що стосунки між країнами налагодяться і запевняв у повній невинуватості Кремля.

"Це не ми. Це підлеглі, які протистоять нашій дружбі"

, - сказав Путін Трампу.

Такі маніпуляції, судячи з усього, спрацювали, Трамп почав сумніватися у вірності і чесності своїх підлеглих та радників.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у четвер, 20 сентрября, підписав указ, що дає додаткові можливості для імплементації чинних для Росії санкцій. Про це передає Інтерфакс.

Як повідомляв Znaj.ua, Дональд Трамп на переговорах з Анджеєм Дудою заявив про запит Польщі на постійну присутність американської армії на території країни у зв'язку з небезпекою російської агресії.

Також Znaj.ua писав про те, що в американському штаті Меріленд в окрузі Харфорд в результаті перестрілки загинули троє осіб, багато постраждалих.