Офіційний представник МЗС Російської Федерації Марія Захарова заявила, що повідомлення про те, що Руслан Боширов, якого Лондон разом з Олександром Петровим звинувачує у замаху на Скрипалів, — полковник ГРУ Анатолій Чепіга, є вбросом.

Вона вважає, що в даний час триває кампанія по відволіканню уваги від того, що сталося в Солсбері.

"Нове повідомлення на Петрову і Боширову було здійснено відразу ж після виступу Т. Мей в Радбезі ООН на тему зброї масового знищення, в ході якого вона знову озвучила звинувачення на адресу Росії. Доказів немає — відповідно продовжують інформаційну кампанію, основне завдання якої-відвернути увагу від головного питання: що сталося в Солсбері", — написала Захарова на своїй сторінці в Facebook.

26 вересня Bellingcat і The Insider повідомили, що Боширов, ймовірно, є полковником ГРУ і його справжнє ім'я   Анатолій Чепіга. В якості доказів того, що Боширов і Чепіга — одна і та ж особа, видання призвели виписку з системи "Російський паспорт" 2014 року і архівні фотографії.

В матеріалі вказувалося, що Чепіга взяв ім'я "Руслан Боширов" після переїзду в Москву, де він закінчив Академію ГУ ВС Росії. Уточнювалося, що Чепіга народився 5 травня 1979 року в селі Миколаївка на китайсько-російському кордоні. Він закінчив Далекосхідне вище загальновійськове командне училище (ДВОКУ) з відзнакою і служив у 14-й бригаді спецназу ГРУ. В грудні 2014 року Володимир Путін своїм указом присвоїв Чепигі звання Героя Росії.

5 вересня Лондон заявив, що в отруєнні Скрипалів обвинувачуються росіяни Олександр Петров і Руслан Боширов. В їх готельному номері були виявлені сліди Новачка. Вони в'їхали в Великобританію з цим російськими паспортами, однак, швидше за все, їх імена були вигаданими. 

Боширов та Петров
Боширов та Петров

Пізніше Петров і Боширов заявили в інтерв'ю Russia Today, що до замаху на Скрипалів непричетні. Нібито в Солсбері вони поїхали, щоб помилуватися на місцевий собор, а в Лондоні хотіли "відірватися". 

Нагадаємо, в Росії створили "Новачок" для масового споживання.

Раніше Знай.uа писав, что розкрито особистість отруйника Скрипаля Боширова.

Знай.uа писав, що отруйники Скрипаля попалися на ще одному злочині.