Відповідальність за політичну сторону врегулювання конфлікту на Сході України лежить виключно на Росію.


Війна на Донбасі: позиція Австрії

Себастьян Курц
Себастьян Курц


Таку заяву під час прес-конференції з президентом РФ у Санкт-Петербурзі зробив федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц.

"Я тут не лише як федеральний канцлер Австрії, а і як головуючий в Раді ЄС. Окрім двосторонніх відносин, говорили ми і про відносини між ЄС та Росією, а також про складні питання, як наприклад, Україна та Сирія. Росія, на мою думку, як велика країна, "наддержава", має велику відповідальність знайти політичне вирішення, як в Україні, так і в Сирії", - прокоментував він.

Популярні новини зараз
Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Себастьян Курц
Себастьян Курц


Крім того, канцлер підтримав позицію щодо необхідності виведення усіх іноземних військ з Сирії, "особливо іранських".

Курц вважає: долю Донбасу слід вирішити виключно в рамках Мінських домовленостей, адже тільки таким чином вдасться розрядити ситуацію та знайти політичне рішення конфлікту на Сході України:

ЗСУ
ЗСУ

"Я впевнений, що мирне співіснування як для РФ, так і ЄС може бути лише, якщо. Ми будемо намагатися тримати відкритими канали для спілкування, щоб сприяти мирному вирішенню на континенті", - підсумував він.

ЗСУ
ЗСУ


Цікаво, що Путін взагалі відмовився говорити на цю тему – не сказав нічого ні про Сирію, ні про Донбас.


Дивіться: Себастьян Курц, австрійський канцлер


Нагадаємо, глава МЗС Австрії пояснила свою "люб'язність" із Путіним.
Як повідомляв Знай.ua, США розірвали важливу угоду з Іраном.
Також Знай.ua писав, Путін опинився в епіцентрі скандалу через отруєння Скрипаля.