Вчений з Даремського університету, що у Великобританії Джейкоб Кегеррей розповів про справжню катастрофу у Сонячній системі.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомом, що вона трапилась ще кілька мільярдів років тому, проте її наслідки відчутні й досі.

Відзначається, що нібито досліднику вдалося знайти причини зміну нахилу планети Уран. Так, на думку дослідника смертоносна планета Нібіру зіткнулась з Ураном, що спричинило зміну нахилу осі останнього. За твердженням Кегерея, це все відбулось всього за кілька годин. Після цього космічне тіло "перевернулося на бік".

У свою чергу спеціаліст NASA Джим Грін вважає, що в Уран влетіло космічне тіло, яке, ймовірно, є "дев'ятою планетою" Нібіру, ​​за якою полюють уфології та конспірології.

Разом з тим варто відзначити, що європейський орбітальний зонд "Марс-Експрес" переду фото величезних покладів льоду і снігу на марсіанському кратері Королева.

Вчені зробили аналіз отриманих фото і впевнилися, що перед ними – ніщо інше, як доказ присутності води на Марсі. Вчені і раніше знали про те, що на Марсі є крижані покриви, але тоді ці висновки були зроблені на користь того, що вони присутні лише під поверхнею або на полюсах.

Зонд запустили ще у 2003 році, щоб дізнатися більше інформації про воду на Марсі. "Марс-Експрес" займається вивченням причин випарів величезних кількостей води, яка коли-то покривала частина Марса. Це були цілі ріки, озера і моря. До того ж, зонд займається відстеженням супутника Марса – Фобоса.

Кратер Королева – це отвір в 82-километри на поверхні планети. Він знаходиться біля північного полюса планети і був утворений ще 4 мільярди років тому, коли планету покривала вода, кажуть вчені.

Товщина крижаних покривів – близько 2 кілометри. Дослідники сперечаються про те, як льодовик зумів зберегтися, але найпопулярніша теорія – це твердження, що крижина була утворена завдяки різкого перепаду температур. Цьому сприяло холодне дно кратера і його стінок. У їх складі виявлено більше тепла порода.

Нагадаємо, гряде руйнування міст та Судний день.

Як повідомляв "Знай.ua", NASA ліквідувало Нібіру.

Також "Знай.ua" писав, що Земля зсувається, страшне пророцтво почало збуватися.

З чого складається Всесвіт