Вчений з Даремського університету, що у Великобританії Джейкоб Кегеррей розповів про справжню катастрофу у Сонячній системі.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомом, що вона трапилась ще кілька мільярдів років тому, проте її наслідки відчутні й досі.

Відзначається, що нібито досліднику вдалося знайти причини зміну нахилу планети Уран. Так, на думку дослідника смертоносна планета Нібіру зіткнулась з Ураном, що спричинило зміну нахилу осі останнього. За твердженням Кегерея, це все відбулось всього за кілька годин. Після цього космічне тіло "перевернулося на бік".

Популярні новини зараз

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

Анна Богдан знайшла собі красеня-пілота, Холостяк Заливако змусив її штовхати літак: "Давай, це тобі не сніданок готувати"

Похолодає до 22 градусів: в Україні літо закінчиться раніше терміну, прогноз на початок тижня

Павло Зібров накинувся на канал "Інтер" через Олега Винника: "Полюбіть нарешті Україну"

Показати ще

У свою чергу спеціаліст NASA Джим Грін вважає, що в Уран влетіло космічне тіло, яке, ймовірно, є "дев'ятою планетою" Нібіру, ​​за якою полюють уфології та конспірології.

Разом з тим варто відзначити, що європейський орбітальний зонд "Марс-Експрес" переду фото величезних покладів льоду і снігу на марсіанському кратері Королева.

Вчені зробили аналіз отриманих фото і впевнилися, що перед ними – ніщо інше, як доказ присутності води на Марсі. Вчені і раніше знали про те, що на Марсі є крижані покриви, але тоді ці висновки були зроблені на користь того, що вони присутні лише під поверхнею або на полюсах.

Зонд запустили ще у 2003 році, щоб дізнатися більше інформації про воду на Марсі. "Марс-Експрес" займається вивченням причин випарів величезних кількостей води, яка коли-то покривала частина Марса. Це були цілі ріки, озера і моря. До того ж, зонд займається відстеженням супутника Марса – Фобоса.

Кратер Королева – це отвір в 82-километри на поверхні планети. Він знаходиться біля північного полюса планети і був утворений ще 4 мільярди років тому, коли планету покривала вода, кажуть вчені.

Товщина крижаних покривів – близько 2 кілометри. Дослідники сперечаються про те, як льодовик зумів зберегтися, але найпопулярніша теорія – це твердження, що крижина була утворена завдяки різкого перепаду температур. Цьому сприяло холодне дно кратера і його стінок. У їх складі виявлено більше тепла порода.

Нагадаємо, гряде руйнування міст та Судний день.

Як повідомляв "Знай.ua", NASA ліквідувало Нібіру.

Також "Знай.ua" писав, що Земля зсувається, страшне пророцтво почало збуватися.

З чого складається Всесвіт