Опубліковано рейтинг найкомфортніших держав у світі, а конкретніше - найбезпечніших, в тих, в яких можна спокійно пересуватися без побоювань за своє життя та здоров'я.

Так, видання Global Finance показало список країн, в яких індекс безпеки розраховувався виходячи з декількох показників.

Відомо, що до списку увійшли 128 держав. Індекс безпеки розраховувався з урахуванням ймовірності військового конфлікту, рівня злочинності та особистої безпеки громадян, рівня економічного розвитку та ймовірності стихійного лиха.

поліція США
поліція США

Популярні новини зараз

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Тіна Кароль в балаклаві заінтригувала секретом, який турбує багатьох: "Неприємно дивитися"

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Пономарьов "повернувся до життя", фанати видихнули з полегшенням - "Бережіть себе!"

Показати ще

Таким чином, до топ-20 країн ввійшли країни Європи, в яких добре розвинені економіка та система охорони здоров'я. Першою в рейтингу стала Ісландія. Друге місце зайняла Швейцарія, а Фінляндія закрила трійку лідерів. Також до топ-20 країн потрапили Катар, Сінгапур, Нова Зеландія та Канада.

Відомо, що Японія і США зайняли 43 та 65 місце відповідно. Хоча в країнах високий рівень розвитку економіки, в Японії підвищений ризик виникнення природної катастрофи, а в США низький рівень особистої безпеки. Україна в рейтингу безпеки посіла 116 місце, а ось Російська Федерація зайняла 108 сходинку.

Варто нагадати, що Україна очолила черговий рейтинг, хоча хорошого в цьому мало. В цей раз наша країна здобула першість на грунті корупції, передає Telegram-канал "Хіт Леджер".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що порталом Numbeo було опубліковано індекс якості життя 2019. Рейтинг складали, беручи до уваги оцінки інтернет-користувачів по всьому світу. У ньому враховувалась така інформація, як вартість життя, купівельна спроможність, доступність житла, охорона здоров'я, дорожній рух, злочинність і стан навколишнього середовища.

Нагадаємо, названо найбезпечнішу авіакомпанію світу, і це зовсім не Ryanair.

Як повідомляв Знай.uа опубліковано топ 10 найпопулярніших сторінок в Instagram.

Знай.uа писав, українці назвали найулюбленіші свята: без несподіванок не обійшлося.