94-річний Девід Боттомлі з Мельбурна став найстарішим в Австралії, і вже точно одним з найстаріших у світі, аспірантом, який захистив дисертацію. Тепер він гордо носить звання доктор філософських наук і щасливий, що свою радість може розділити разом з 68-річною дружиною Енн. Захист пройшов в Університеті Curtin. Про це пише ABC.

"Перше почуття, яке у мене виникло, - це почуття полегшення і повного оніміння - я думаю, що це почуття поділяють більшість аспірантів після будь-якого великого іспиту або завдання", - сказав він.

Дослідження Боттомлі, над яким він працював більше семи років, присвячене історії педагогіки. Зокрема, він розглянув методики викладання п'яти англійських педагогів-реформаторів XIX століття.

Популярні новини зараз

Джонні Депп в молодості й зараз: як змінився з роками знаменитий капітан Джек Горобець

В українців підручник з історії викликав занепокоєння, через пояснення походження людини: "Створив Бог"

У Пенсійному фонді пояснили, як побачити стаж, напрацьований роками: "Чому не зараховується?"

Як обрати телевізор?

Показати ще

"Я не повернувся до навчання після перерви, я просто ніколи не припиняв навчатися. Я записався на неповний робочий день на вісім років, щоб виконати це конкретне завдання, і я впорався з ним", — говорить Боттомлі, за плечима якого 74-річний стаж.

Мельбурнський академік почав свою кар'єру в якості магістра наук у школі в Олбері, штат Новий Південний Уельс, ще в 1946 році.

За словами новоспеченого доктора наук, на цьому його освіта не закінчується. Боттомлі працював у соціальній сфері по всьому світу: в Австралії, Британії і країнах Азії.

У нього четверо дітей, 13 онуків і правнук.

Зараз доктор Боттомлі планує провести більше часу зі своєю дружиною, але також хоче продовжити навчання.

Нагадаємо, 90-річна бабуся пішла вчитися, вона сидить за партою разом з онуками. Жінка своїм прикладом довела, що іти за своєю мрією ніколи не пізно. Крім спільного вивчення грамоти 90-річній Гого вдається поділитися з дітьми своїм життєвим досвідом.

Як повідомляв портал "Знай.uа", 102-річна пенсіонерка стрибає з парашутом заради благодійності. Завдяки стрибкам О‘Ши вдалося зібрати 12 тисяч доларів у благодійний фонд, що допомагає людям з хворобою рухового нейрона.

Також "Знай.uа" писав, 97-річна Інге Гінсберг чарівна бабуся-металіст, чия творча енергія б'є ключем. Жінка має цілу армію шанувальників, заради яких вона вигадує все нові й нові тексти. Її знають, як Death Metal Grandma.