У знаменитого російського актора Михайла Кокшенова — напад. Художник надали екстрену допомогу лікарі швидкої допомоги. Повне лікування повинні призначити пізніше, але точно сьогодні, пише Mush. 

Родичі Михайла Михайловича відмовляються коментувати його стан. Через нестачу інформації в пресі раз поширюються суперечливі відомості, що призвело до появи безлічі чуток.

Михайло Кокшенов - культовій радянський і російський актор театру і кіно, кінорежисер і сценарист.

Раніше ми писали, що в суботу, 9 березня, помер Володимир Етуш - відомий російський актор театру і кіно. Артистові було 96 років. Про причини його смерті наразі невідомо.

Володимир Етуш – це яскравий неординарний актор, чиє ім'я – епоха в радянському кіно, а фільми з його участю – справжня класика світової культурної спадщини: "Кавказька полонянка" (Саахов), "12 стільців" (Брунс), "Іван Васильович змінює професію" (Шпак). Педагог, ректор і художній керівник Щукінського театрального училища.

Володимир Етуш народився в 1922 році. У 1940 році він вступив в Тетральное училище імені Щукіна, але потім перервав навчання для служби на фронті.

В середині 90-х років актор публічно відмовився від ордена "Дружби народів", мотивуючи своє рішення так: "Не хочу брати участь у брехні, отримувати не відповідає своїй суті нагороду. В Чечні йде війна, ми загрожуємо Україні ракетами з-за Чорноморського флоту. Зараз про дружбу народів можуть говорити тільки закінчені циніки".

Нагадаємо, знаменитий актор трагічно помер у 30 років.

Раніше Знай.uа повідомляв, помер король голлівудських мюзиклів.

 Знай.uа писав, культовый стендап-комік покінчив з собою.