Ватиканська група 19 католицьких священиків і науковців закликали єпископів засудити Папу Франциска як єретика.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що у цій групі переважають ультраконсервативні погляди, спрямовані проти понтифіка над цілою низкою тем.

При цьому, відзначається, що найбільш видатним у цій групі є Айдан Ніколс, 70-річний британський священик домініканського ордену, який написав багато книг і є одним з найбільш визнаних богословів англомовного світу.

Популярні новини зараз
Росіянам показали "ікону спецназу" яка мироточить від одного дотику Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Ми вживаємо цей захід як крайній засіб для реагування на накопичувану шкоду, заподіяну словами та діями Папи Франциска протягом декількох років, що призвело до однієї з найгірших криз в історії Католицької Церкви", - сказали вони. відкритому листі.

Відомо, що у листі науковці нещадно критикують Франциска за те, що він ніби пом'якшив позицію Церкви щодо низки питань. Вони говорять, що він не був достатньо суворим проти абортів і був дуже вітаючим гомосексуалістів, і занадто прихильним до протестантів і мусульман.

В опублікованому листі також міститься пряме звернення до лордів, яких закликали негайно розв'язати ситуацію.

"Тому ми просимо, щоб ваші лорди терміново розв'язали ситуацію з прихильністю папи Франциска до єресі".

У свою чергу відомий професор історичної теології в Університеті Вілланова в Сполучених Штатах Массімо Фаджолі заявив, що цей лист є прикладом надзвичайної поляризації в Церкві.

"У Франциска в глобальній Церкві є величезна підтримка з одного боку, а також крихітна крайка екстремістів, які намагаються намалювати Франциска як папу, який є єретиком. Проблема в тому, що існує дуже мало законної, конструктивної критики понтифіката Франциска і його теології", - сказав він у повідомленні електронної пошти.

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, Папа Римський виголосив промову, присвячену Великодню. Крім іншого, в ній він згадав про Україну.

Як повідомляв "Знай.ua", у Франції загорівся один з найпрекрасніших творів готичного мистецтва — собор Паризької Богоматері. Увесь дерев'яний інтер'єр був охоплений вогнем, обрушилися дах і шпиль собору. Конспірологи вже будують теорії про те, що ця трагічна подія знакова і сталася зовсім не через випадкове замикання.

Також "Знай.ua" писав, як у Середньовіччі католицька церква почала знищувати кішок.

Зеленський вміє грати в довгу. Андрій Єрмолаєв про майбутнє президентство Зеленського