Папа Римський Франциск став на коліна і почав цілувати ноги лідерів Південного Судану.

Він закликав, щоб вони поважали перемир'я і не поверталися до громадянської війни.

Передає Reuters.

Папа закликав президента країни Сальві Киира, його колишнього заступника Рієка Мачара, який є лідером повстанців, і ще трьох віце-президентів дотримуватися перемир'я і зобов'язання про створення уряду в наступному місяці.

Популярні новини зараз

Пішов з життя улюблений радянський актор – на його фільмах зросли мільйони

Виграла набагато більше: покинута Максом фіналістка "Холостяка" Дана почала кар'єру співачки

Тимошенко терміново закликала дзвонити всім родичам і друзям

Від д'Артаньяна і сліду не залишилося. Схудлий Боярський благає про допомогу

Показати ще

"Я прошу вас, як брата, залишитися у мирі. Я прошу вас серцем, рухайтеся вперед. Буде багато проблем, але вони не здолають нас. Вирішуйте свої проблеми", — казав Франциск.

Як повідомляє видання Reuters, "Лідери були приголомшені, коли 82-річний Папа, який страждає від хронічного болю в ногах, з допомогою своїх помічників став на коліна, щоб поцілувати ноги їм і декільком іншим людям у кімнаті"

Наголошується, що Папа звернувся до лідерів країни, так як в Південному Судані зростало занепокоєння, що мирну угоду, яка завершила жорстоку п'ятирічну громадянську війну в Південному Судані, може опинитися під загрозою через переворот в сусідньому Судані.

Варто нагадати, що В Інтернеті стало вірусним відео, на якому віряни намагаються поцілувати перстень Папи Римського, а він просто вириває руку у них з-під носа, ставлячи людей в незручне становище.

Цілувати папський перстень - давня католицька традиція. Кільце разом з тіарою є атрибутами Папи як наступника апостола Петра. На ньому викарбувано апостол з неводом, що означає ловлю учнями Христа людських душ. Тому багатьох людей поведінку Франциска дуже збентежило, повідомляє BBC Ukraine

Нагадаємо, Папа Римський здивував увесь світ своїм вчинком

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Папа Римський принизив католиків під час меси

Також "Знай.ua" писав про те, що Папа Римський звернувся до світу, назвавши 6 головних якостей справжньої жінки