У мережі, на хвилі теми захисту Землі від астероїдів, згадали відео телеканалу Discovery, який змоделював падіння на планету найбільшого астероїда.

Відповідне відео з'явилось у мережі.

Зокрема, на опублікованих кадрах зображено момент зіткнення Землі з 500-кілометровим небесним тілом, яке впало у Тихий океан. Відзначається, що у результаті катастрофи у повітря злетіло, все що знаходилось у радіусі найближчих 10 кілометрів. Крім того ударна хвиля від зіткнення рухатиметься з гіперзвуковою швидкістю.

Також відзначається, що сміття з планети підніметься на низьку навколопланетну орбіту, після чого впаде назад.

При цьому у цей час на поверхні Землі вируватиме вогняний буревій, що спалюватиме все на своєму шляху. Впродовж всього однієї доби все життя на планеті зникне.

У свою чергу вчені розповіли, що подібна катастрофа на планеті відбувалась на Землі щонайменше шість разів.

Варто нагадати, що Третя світова війна – це етап міжнародного конфлікту, якого ніхто не хоче побачити на своєму віку. Але розмови про неї починають лунати все частіше.

Гунхільда Смелхус є відомою ясновидицею з Норвегії, яку не рідко називають "другою Вангою" або "норвезької Вангою". Її пророкування також точні і не менш страшні.

Нагадаємо, NASA терміново звернулися до жителів Землі. Вони попередили всіх про те, що через виверження гігантського вулкана може початися вічна зима. Небезпечний вулкан знаходиться в Йеллоустонському національному парку в США.

Як повідомляв "Знай.ua", днями в різних куточках планети люд почали помічати страхітливі знаки пекла – у небі з'явилися черепи різноманітної форми. Багато користувачів поділилися в мережі моторошними знімками.

Також "Знай.ua" писав, що вчені зіткнулися з дуже складним завданням — класифікація планети Плутон. Дана планета - це один з найзагадковіших елементів Сонячної системи. Відомо, що зараз Плутон наділений статусом планети-карлика. В даний момент на Плутоні, як і на Землі, весна. Але тут вона триває з 1990 року. Тривалість одного року на карлику складає 248 земних років. Відомо, що Плутон – єдина планета, яка має яскраво виражену еліптичну орбіту.

Порошенко і Рада зривають інавгурацію Зеленського. Валерій Клочок