Від любовних розчарувань не застраховані навіть голлівудські актриси. Так, нещодавно в мережі спливли цікаві подробиці життя Меган Маркл до знайомства з принцом Гаррі.

Як стало відомо, за лічені місяці до знайомства з принцом Гаррі американська актриса Меган Маркл фліртувала в соцмережі з британським співаком Меттом Кардлом. Про це пише видання The Sun.

У 2015 році Метт підписався на сторінку Меган в соцмережі, оскільки йому подобався телесеріал "Форс-мажори", де вона грала одну з головних ролей, і співак вважав Меган красивою.

Метт був вельми здивований, коли актриса сама написала йому, висловивши своє захоплення від його виступу на шоу талантів.

Співак не міг повірити, що така голлівудська зірка, як Меган, могла про нього знати. Вони почали спілкуватися онлайн, а потім Меган запропонувала зустрітися особисто, коли вона приїде у Лондон.

Однак до того часу Метт зустрів свою нинішню дівчину Ембер, з якою у нього зав'язалися серйозні стосунки. Він відчував, що спілкування з Меган буде не дуже доречним і почав ігнорувати всі листи актриси.

Метт зі своєю дівчиною Ембер

весілля Меган Маркл і принца Гаррі

Нагадаємо, сім'ї  принца Гаррі та Меган Маркл загрожувало нахабне втручання в особисте життя

Як повідомляв портал Знай.ua, Британію сколихнув скандал після народження сина Меган і Гаррі.

Також Знай.ua писав, син Меган Маркл та принца Гаррі залишиться без титулів