29 травня в районі мису Кейп-Мей на узбережжя штату Нью-Джерсі в океан впав одномоторний літак. Про це розповіли в Ей-бі-сі, посилаючись на представника Берегової охорони США.

Авіакатастрофа сталася близько полудня в середу, 29 травня. Відзначається, що очевидцям трагедії вдалося зняти останні секунди польоту.

За інформацією, літак летів на висоті кількох метрів над океаном, а потім впав у воду. До місця події вже прибули два катери Берегової охорони, а також рятувальний вертоліт. Дані про численність загиблих і про причину катастрофи поки що не розголошуються.

Нагадаємо, аеробус 330 китайської авіакомпанії "Хайнань" опинився у патовій ситуації. Двигун літака відмовив у небі на підльоті до аеропорту Пулково (РФ).

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, латиноамериканський співак Габріель Дініз загинув в авіакатастрофі. Він поспішав на день народження до коханої дівчини.

Також портал Знай.uа писав, що українська авіакомпанія МАУ відреагувала на ситуацію, де літак злетів без пасажирів, які вчасно пройшли реєстрацію.