Багато російських знаменитостей відгукнулися на тему про пожежі в Сибірі, які влада РФ вирішила не гасити. Так, частина з них критикує владу за недбале ставлення до природи, хтось не згоден з флешмобом в Instagram і Twitter, а деякі наполягають, що повністю загасити вогонь неможливо.

«Рідна природа мене хвилює нітрохи не менше, ніж вас. Але те, що відбувається в соцмережах з приводу пожеж, не має ніякого відношення до боротьби за екологію. Ми - країна, яка постійно бореться з наслідками. От коли вже все горить, починається ор. Більш того, ще рік тому горіла приблизно така ж кількість сибірських лісів. І два роки тому. Але тоді не модно було про це говорити в соцмережах.

Справа в тому, що ні МНС, ні пожежники на даний момент нічого з такою величезною пожежею вдіяти не можуть. Ці три мільйони гектарів, які горять, не можуть бути погашені, тому що у нас немає ні потужностей, ні фінансів, ні людських ресурсів», - висловився Максим Галкін.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

«Якщо говорити про реальну катастрофу, то ось вона: Кількість дурних людей, які незалежно від їх поглядів в принципі здатні підтримати розмову, зростає в геометричній прогресії. І головне, дурна людина не розуміє, що вона дурна, і пояснити це їй неможливо», - написала Ксенія Собчак.

View this post on Instagram

Я давно уже заметила одну печальную закономерность соцсетей. Людям тяжело осилить любую сложносочиненную идею. Любая мысль должна уложиться в одно предложение и смайлик. То есть вот либо ты «продался режиму» ,либо ты идешь на несогласованный митинг, либо подписываешь петицию против пожаров, либо ты защищаешь поджигателей. Вот сижу читаю последние посты ,а главное комментарии @maxgalkinru и угораю- мысль о том, что все «гламурно» написали про пожары в этом году просто потому ,что появился тренд об этом написать ,и что в прошлом году пожаров было не меньше (посмотрите статистику),и что может стоит беспокоиться об экологии в постоянном режиме,смогли осилить примерно 30% комментирующих. У меня под любым постом наблюдаю примерно такой же расклад. Только 30% комментирующих в принципе в состоянии поддержать спор на заданную тему ,а не на свою. И если говорить о реальной катастрофе. То вот она: Количество глупых людей,которые ,безотносительно их взглядов ,в принципе способны поддержать разговор ,растет в геометрической прогрессии ! И главное, глупый человек он же не понимает что он глуп,и обьяснить это ему невозможно. А теперь давайте посчитаем вместе,сколько под этим постом будет комментариев двух типов: 1) и вы тоже защищаете чиновников,которые не могут спасти наш лес? 2) сама ты дура и держишь людей за быдло.

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

«Я не знаю в деталях, що там за ситуація з пожежами в Сибіру, але, як пояснили мої місцеві товариші, спочатку думали, що гасити не треба, а потім, коли зрозуміли, що було треба, виявилося, що вже не вийде. І вирішили, що тепер треба продовжувати говорити, що не треба, бо якщо сказати, що все-таки було треба, то вийде, що об**ралися.

У мене в початковій школі був такий однокласник, який обкакався на уроці і посилено робив вигляд, що нічого не сталося. Сидів за партою із зосередженим обличчям і не вставав. А всі, звичайно, зрозуміли, що щось не так, придивлялися, шепотілися, підозріло дивилися один на одного. На перерві з'ясували, що трапилося і з ким. Тому що всі бігали, стрибали, а він один сидів — похмурий, серйозний, занурений у підручник.

Нас врятувала вчителька. Вона сказала: «Васю, я тебе відпускаю, йди додому». Він встав і пішов. І всі зітхнули з полегшенням. Правда, не відразу. У випадку з пожежами в Сибіру таке враження, що учительки в класі немає — або у неї дуже сильний нежить, і вона нічого не відчуває. І тому ті, хто обісрався, продовжують сидіти і мовчати, вдаючи, що нічого не відбувається. Це тривожно і сумно», - заявив музикант Семен Слєпаков.

View this post on Instagram

Я не знаю в деталях, что там за ситуация с пожарами в Сибири, но, как объяснили мои местные товарищи, сначала думали, что тушить не надо, а потом, когда поняли, что было надо, оказалось, что уже не получится. И решили, что теперь надо продолжать говорить, что не надо, потому что если сказать, что, всё-таки, было надо, то получится, что обосрались. У меня в начальной школе был такой одноклассник, который обкакался на уроке и усиленно делал вид, что ничего не произошло. Сидел за партой с сосредоточенным лицом и не вставал. А все, конечно, поняли, что что-то не так, принюхивались, шептались, подозрительно смотрели друг на друга. На перемене выяснили, что случилось и с кем. Потому что все бегали, прыгали, а он один сидел - мрачный, серьезный, погруженный в учебник. Нас спасла учительница. Она сказала - Вася, я тебя отпускаю, иди домой. Он встал и ушел. И все вздохнули с облегчением. Правда, не сразу. В случае с пожарами в Сибири такое впечатление, что учительницы в классе нет, или у неё очень сильный насморк, и она ничего не чувствует. И поэтому те, кто обосрались продолжают сидеть и молчать, делая вид, что ничего не происходит. Это тревожно и грустно. Ситуация с выборами в Мосгордуму еще печальней. Ощущение, что в этом классе обосралась учительница. Но она, как ни в чем не бывало, продолжает вести урок, а когда кто-то выражает недовольство, ставит двойки и зовет физкультурника, чтобы тот навел в классе порядок. И говорит: «Ребята, а что вам не нравится? Смотрите, какие у нас занавески красивые!» Так это же мы на них деньги сдавали...

A post shared by Семен Слепаков (@slepakovsemyon) on

Нагадаємо, Ді Капріо приєднався до зірок, які висловилися на тему страшних лісових пожеж.

Як повідомляв портал Знай.иа, в декількох регіонах Сибіру оголосили режим надзвичайного стану через лісові пожежі.

Також портал Знай.иа писав, що над пожежею в Сибіру помітили катів Нібіру.