Під водами Тихого океану виявили неймовірну знахідку. Так, вченими з Нової Зеландії був відкритий новий материк. Це сьомий материк, який до цього нікому не був відомий.

Про це повідомляє видання POLITEKA.

Це відкриття зробили вчені з Університету Веллінгтона. За заявою одного з учених, якби була можливість відкачати воду, то все б побачили, що цей материк складається з величезної кількості перешийків і гірських височин. Також вчені вважають, що цей материк має просто величезну площу. За словами науковців, острови Нової Зеландії й Нова Каледонія – найвищі точки материка, 94% якого приховано у водних глибинах.

Популярні новини зараз

Погода на 17 жовтня: осінь розпестить українців

Східний гороскоп на 2020 рік: кому Пацюк принесе неземне кохання та валізи грошей

Заворотнюк звернула з фатального шляху Фріске: "Моя прекрасна няня" зважилася на важке рішення

Пенсія 4000 гривень: чи перерахують українцям виплати з новим прожитковим мінімумом

Показати ще

Професори Університету Веллінгтона вважають, що ця частина суші відкололася від стародавнього материка Гондвани 80 мільйонів років тому. І переконані — новий континент повинен називатися Зеландія.

"Якби ми могли витягнути затичку і спустити воду в океані, стало б очевидно, що там тягнуться гірські ланцюги, і перед нами постав би цілий материк", — розповів геолог Нік Морті Мер.

Що стосується його часу появи, то вчені припускають, що материк був утворений близько 80 мільйонів років тому. Тоді частина суші відкололася від палеоконтінента Гондвани і була затоплена водами світового океану.

Однак наукове товариство поки не схвалило цю пропозицію і буде його розглядати. Питання того, чи можна затоплений материк вважати материком, залишається відкритим, адже заведено вважати, що материк (або континент) – це велика частина суші, що омивається водою з усіх боків, в яку входять найближчі океанічні води і острова.

Нагадаємо, глобальне потепління стартувало з Антарктиди.

Раніше Знай.ua повідомляв, вчені стали свідками таємничого явища.

Також Знай.ua писав, запорожців косить жорстока інфекція, медики такого ще не бачили.