Американське Федеральне бюро розслідувань (ФБР) оплатило в соціальній мережі Facebook рекламу з картинками російською мовою. У них звучать заклики ділиться зі спецслужбами інформацією про загрози безпеки.

Про це повідомляє видання CNN.

Реклама ФБР складалася з трьох платних постів англійською мовою. При цьому картинки були підписані російською мовою.

"ФБР збирає кращі розвіддані для боротьби з загрозами, використовуючи інформацію, надану громадськістю. Якщо у вас є інформація, яка може допомогти ФБР, відвідайте нас", - написано в публікації англійською.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Показати ще

При цьому в написах російською містяться помилки: "Час наводити Мости" і "Заради вашого майбутнього заради майбутнього, вашй сем'і!". І тільки одна з трьох написана грамотно.

Користувач соціальної мережі, який переходить за посиланням потрапляє на розділ сайту ФБР "Контррозвідка", де описано мету департаменту спецслужби - "захищати американський народ і підтримувати Конституцію Сполучених Штатів допомогою виявлення, ідентифікації та нейтралізації ворожої діяльності зовнішньої розвідки". ФБР закликає користувачів мережі передавати інформацію, яка може допомогти досягненню цієї мети.

Реклама в соціальній мережі з'явилася на цьому тижні, хоча у виданні зазначають, що подібні пости з'являлися у Facebook протягом усього літа.

Нагадаємо, США терміново евакуювали свого шпигуна з Росії.

Як повідомляв Знай. ua, імперія Путіна доживає останні дні, Апокаліпсис Кремля не за горами.

Також Знай. ua писав, що Путін наказав втручатися в американські вибори.