Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо оголосив про те, що протягом наступних двох років країна планує залучити до мільйона нових постійних мешканців, повідомляє “Страна.ua”.

Як повідомляється, завдання забезпечити цей план Трюдо поклав на міністра у справах імміграції, біженців та громадянства. Згідно з дорученням прем’єр-міністра, одним з пріоритетних завдань протягом наступних двох років буде залучення до Країни кленового листа до мільйона іноземців на постійне місце проживання. Проте, за словами Трюдо, це мають бути висококваліфіковані кадри, які зможуть допомогти в розбудові сильної Канади.

Трюдо
Трюдо

Нагадуємо, що нещодавно популярний блогер-заробітчанин розповів про те, що є головною небезпекою для тих, хто працює або проходить стажування за кордоном.

Як повідомляв Знай.uа економічний бум: українські заробітчани підняли на ноги Польщу, вважають експерти.

Популярні новини зараз
Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Також Знай.uа писав, заробітчанин розповів правду про реальний ризик в Євросоюзі.