На Філіппінах тайфун "Фанфон" погубив як мінімум 16 людей і залишив руйнівний слід у центрі країни. Так, через це десятки тисяч людей застрягли в портах, намагаючись виїхати додому на Різдво. Про це повідомляє AFP.

Руйнівний шторм, який також називають "Урсула", має пориви вітру близько 190 км/год. Він кілька разів пройшовся різними островами Філіппін.

Тайфун вперше вдарив 24 грудня вночі, але продовжував проходити по багатьом центральним островам Філіппін протягом Різдва.

тайфун на Філіппінах, фото: AFP

За інформацією місцевих видань, загинули близько 10 осіб включаючи 3-річного хлопчика. Найбільше смертей зафіксовано в провінціях Ілоїло і Капіз.

Популярні новини зараз

На пенсію у 50 не вийдемо: що робити українцям за відсутності трудового стажу

7 щасливих снів: якщо побачите це вночі, сміливо загадуйте бажання

В одному з АТБ начисто забули українську мову, покупці остовпіли від почутого: "Какая разніца?"

Погода у Львові 27 січня: мороз зажене галичан під ковдри з чаєм та пляцками

Показати ще

Одна сім'я загинула, коли намагалася дістатися до землі на узвишші, і їх потік зніс. Крім того, 12 осіб пропали без вести тільки в провінції Ілоїло.

тайфун на Філіппінах, фото: AFP

Нагадаємо, Європу накрив потужний шторм під назвою Ельза, який викликав повінь в Іспанії, Португалії та південній Франції, а також Великобританії.

Як повідомляв портал Знай.uа, в іспанській провінції Астурія 19 грудня загинув чоловік – його накрило потужним потоком каменів і бруду. 

Також портал Знай.uа писав, що тисячі жителів Філіппін евакуювали з небезпечних районів, де вирує тайфун.