В Загреб (Хорватія) відкрили перший у світі музей похмілля. Серед експонатів можна побачити історії похмілля і всілякі предмети, які використовувалися під час алкогольних вечірок. Про це повідомляє CNN.

Музей похмілля у Хорватії

Так, на сьогоднішній день в цьому музеї зібрали різні сувеніри, які пов'язані з 25 історіями новорічного похмілля. Але самі організатори запевнили, що в музеї незабаром покажуть, наскільки небезпечним може бути алкоголь.

Також відвідувачам пропонують скуштувати ракію (балканський бренді), а також зіграти в дартс. Для цієї гри потрібно надягати спеціальні окуляри, які створюють ефект алкогольного сп'яніння.

Засновник музею похмілля Ріно Дубкович стверджує, що саме тут зібрані дуже дивні речі, з якими люди прокидалися після п'яних тусовок.

Популярні новини зараз

У Росії підтвердили, що до кордонів України рухаються їх танки, БМП та "Іскандери"

Джо Байден призначив зустріч Володимиру Путіну через Україну

Помер соліст "Піснярів" Леонід Борткевич

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще

Музей похмілля у Хорватії

Слід зазначити, що сама ідея відкрити такий музей прийшла в голову Дубковичу після того, як один з його знайомих розповів про те, що після гучної вечірки він прокинувся з велосипедною педаллю в кишені. Також він взагалі не міг, яким чином ця педаль потрапила до нього в кишеню.

За словами засновників, музей похмілля створювався зовсім не для прославлення п'яних вечірок, а для того, щоб показати людям, до чого може призвести надмірне вживання алкогольних напоїв.

Нагадаємо, що Лувр співпрацює з HTC VIVE Arts для створення свого першого експоната у віртуальній реальності. Він використовує інфрачервоні, рентгенівські і рефракційних дані для візуалізації культового портрета в 3D і визначення того, як вона могла виглядати в русі.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Британії під час реставрації 400-річної картини, на якій була зображена страту Іоана Хрестителя, з'ясувалося, що вона приховує різдвяне диво.

Також портал Знай.ua писав, що українські благодійники з "Фундації родини Нечитайло" і "Здоров'я майбутнього" запустили онлайн-бібліотеку дитячих книг шрифтом Брайля, які можна замовити для тимчасового користування безкоштовно.