Китайський ринок отримав більше 600 млрд юанів ($85,8 млрд) новими банкнотами, а старі купюри йдуть на дезінфекцію і на карантин, який триватиме близько двох тижнів. Повідомляється, що Народний банк Китаю ухвалив таке рішення через спалах коронавіруса.

Про це стало відомо завдяки повідомленню видання Daily Mail.

За інформацією журналістів, купюри відправлять на дезінфекцію, а потім помістять на карантин на строк від 7 до 14 днів.

Коронавірус з Китаю, фото financoff
Коронавірус з Китаю, фото financoff

"Після початку спалаху захворювання ми стали приділяти особливу увагу безпеці і здоров'ю населення при використанні готівкових коштів, а також прийняли ряд заходів", - заявив представник Народного банку Китаю Фань Іфей.

Популярні новини зараз
Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів Кожен десятий робить це замість сексу: дослідники показали невтішну статистику Пенсіонерам виплатять майже на 4000: старенькі гарантовано отримають гроші Водії масово отримують штрафи після спілкування з патрульними: за що карають навіть без порушень
Показати ще

Також Фань додав, що до міста Ухань, звідки почалося поширення нового коронавіруса, було направлено 4 мільярди юанів у нових банкнотах.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, чоловік боровся з коронавірусом за допомогою алкоголю і вилікувався.

Як повідомляв Знай.uа Милованов запропонував заробляти на коронавірусі, міністру заткнули рота, щоб уникнути скандалу.

Знай.uа писав, коронавірус з Китаю може жити на поверхні, як позбутися небезпеки.