У Ємені одруження завершилось жахливою трагедією. 8-річна дівчинка померла на наступний день після заміжжя після отриманих внутрішніх травм після статевого акту. Організації з прав людини закликають заарештувати її чоловіка, який старший за неї в 5 разів.

Дівчата в хиджабі, фото Медіазона

Ліванська газета написала, що це сталося в провінції Хард у північно-західній частині Ємену, яка межує з Саудівською Аравією. Це знову привертає увагу світової громадськості до питання про примусові шлюби в Близькосхідному регіоні.

За даними Фонду ООН в області народонаселення у проміжок між 2011 і 2020 понад 140 мільйонів дівчаток стануть дружинами в дитячому віці. Більш того, з цих 140 мільйонів, 50 мільйонам дівчаток не буде і 15 років.

Весілля, фото mywed.by
Весілля, фото mywed.by

Популярні новини зараз

Син Тіни Кароль почав посадки раніше за Зеленського, поки мама курличе з Даном Баланом

Коронавірус із шаленою швидкістю атакує Київ, Кличко озвучив нові цифри, - "плюс 19 за ніч"

Дружина капітана "Динамо" без бюстгальтера вирішила підняти чоловікам не лише настрій, фото

Як діють італійські багатії під час епідемії, на відміну від жадібних українських олігархів

Показати ще

Більше 25% дівчаток в Ємені виходять заміж до досягнення 15-річного віку. Вони позбавлені доступу до нормального медичного обслуговування, освіти, більше того, діти, які перебувають у шлюбі, піддаються фізичному та емоційному насильству.Одна з головних проблем – немає загального визначення слова «дитина», з яким був би згоден весь світ. Існує безліч розбіжностей всередині країн і дуже мало структур щодо захисту прав дітей.

Встановлення вікового ліміту – одна з пріоритетних завдань для таких груп і організацій, як РПЛ, який опублікував звіт з 54 сторінок, який називається «Як можна дозволяти маленьким дівчатам виходити заміж?» Там розповідається історія однієї дівчинки, яка вийшла заміж у ранньому віці. Багато організації згодні з встановленням 18-річного мінімуму для вступу в шлюб. У лютому 2009 року в Ємені розроблявся закон, за яким мінімальним віком для вступу в шлюб було 17 років. Але, на жаль, після закон не був прийнятий, його відкинули консерватори, назвавши антиісламським.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, топ крутих лайфхаків, які допоможуть зірвати брехливі маски з невірних і "слуг народу".

Знай.uа писав, мстивий Скорпіон, черствий Водолій, агресивний Овен - руйнуємо стереотипи про знаки Зодіаку.