Китайський місто Шеньчжень став першим в країні, де заборонили вживати в їжу м'ясо котів і собак. Відповідний закон вже прийнятий, і 1 травня 2020 року набуде чинності. Про це повідомляє ВВС.

Як зазначається, ця заборона спонукала пандемія коронавіруса. Влада почала боротьбу з торгівлею дикими тваринами, і під заборону потрапили й друзі людини. Не з гуманних міркувань — а просто щоб не заразитися. Що ж, одного разу ці люди повинні були схаменутися. Шкода, що такою ціною. 

Собака, фото з вільних джерел
Собака, фото з вільних джерел

За даними Humane Society International, щорічно в Азії вбивають 30 мільйонів собак в гастрономічних цілях. Втім, видання зазначає, що собаче м'ясо в Китаї не найпопулярніше блюдо. Більшість жителів Піднебесної його ніколи не пробували і не хочуть. А може, просто не зізнаються. 

Популярні новини зараз

Україну штормить, і справа не у погоді - столицю накрив потрійний мітинг, деталі з місця

Масова бійка поставила Львів на вуха, озвірілі чоловіки і хлопці пішли стінка на стінку - 90-ті повертаються

Могилевська запропонувала провести з нею ніч

Я хотіла, щоб мене любили в цьому житті, - зірка реаліті-шоу наклала на себе руки

Показати ще

Нагадаємо, сотні тисяч захисних масок з Китаю виявилися бракованими, влада відкликає величезну партію. Нідерланди відкликали сотні тисяч масок для особи, які були імпортовані з Китаю, за виявлені в них дефекти.

Як повідомляв портал "Знай.uа", інфікована Covid-19 парафіянка могла заразити десятки прихожан церкви на Закарпатті. Навіть релігійні міркування не повинні бути приводом порушувати карантин

Також "Знай.uа" писав, що "Через пару тижнів буде пізно" - емігрантка в Італії попередила про неминучу катастрофу від коронавірус. Крик емігрантки про пандемію в Італії налякав соцмережі