Американські вчені після лікування сотень пацієнтів в США вважають, що COVID-19 не викликає важкої вірусної пневмонії або ГРДС, як спочатку передбачалося.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяМедики помітили, що вся легенева механіка не пошкоджена, і дотримання легенів в апараті ШВЛ виглядає нормальним. Covid-19 є дуже неприємним вірусом, що викликає унікальний ефект, оскільки він впливає на молекули гемоглобіну в крові, і тому розвивається важка гіпоксемія і поліорганна недостатність через серйозне зниження пропускної здатності Hb, викликаної та інгібування зв'язування молекули гемоглобіну.
Ось як працюють гідроксихлорохін і флавипривир, інгібуючи зв'язування білка оболонки вірусу з молекулою порфіринового кільця.
Протоколи вентиляції і ARDS можуть викликати пошкодження легенів, викликане вентилятором, а не лікувати стан.
Інфільтрат в рентгенографії та комп'ютерної томографії викликаний окислювальним стресом від скупчення гем, виділеного вірусом в альвеолах, який викликає хімічний пневмоніт, а не вірусну пневмонію. Вірус залежить від порфірину, тому він більш важкий у чоловіків і швидше зростає з гликозилированным Hb, і тому він поганий у діабетиків і літніх пацієнтів. Чим вище Hb F A2, тим краще, так як немає ланцюгів бета-глобіну, які можна пов'язати, так що це не так вже й погано для дітей. Тимчасово можуть допомогти гипербарический кисень і переливання крові. Вірус викликає стан, схожий до зростання метгемоглобінемії та отруєння чадним газом.
Таким чином, сovid-19 не викликає пневмонію або ГРЗ, тому здебільшого лікують неправильну хворобу, що призводить до високої смертності. SARS2 - Вірус корони зв'язується з гемоглобіном таким чином, що виділяє іон заліза в циркуляцію Hb втрачає здатність зв'язувати кисень, тому кисень не надходить в основні органи. Ось чому ми бачимо стійку гіпоксію поряд з дуже швидкою недостатністю багатьох органів.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що доктор Комаровський випустив чергову серію відповідей на питання публіки щодо Covid-19.
Як повідомляв портал "Знай.ua", кров Тома Хенкса допоможе вченим в розробці вакцини від коронавірусу.
Також "Знай.ua" писав, як лікують від вірусу в київській лікарні.