Військово-повітряні сили Сполучених Штатів розпочали розробку гіперзвукової крилатої ракети, на яку не пошкодували мільярд доларів.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Independent.
Розробкою надсучасної крилатої ракети займеться оборонний гігант США Lockheed Martin.
Якщо гіперзвукова зброя пройде успішні випробування, компанія-розробник може заробити до 928 мільйонів доларів.
У чому необхідність цих ракет
Як повідомляється, ВПС США заявили про це незабаром після того, як глава стратегічного командування США генерал Джон Хітенс попередив американських сенаторів про те, що у країни на даний час немає "ніякого захисту" від гіперзвукових ракет.
"І Росія, і Китай активно використовують гіперзвукові можливості. Ми спостерігали, як вони перевіряють ці можливості", - сказав він на слуханнях у сенаті минулого місяця.
За кілька днів до цього, 1 березня, в посланні Федеральним зборам президент РФ Володимир Путін оголосив про створення в Росії гіперзвукового авіаційного ракетного комплексу "Кинджал". Він стверджує, що його ракета обладнана ядерною енергоустановкою і має необмежену дальність польоту і можливості обходу систем ПРО.
Росія показала світові свою розробку
Нагадаємо, Росія таємно випробувала ракети протисупутникового перехоплення системи протиракетної і протикосмічної оборони А-235. Відомо, що тестування відбулося 26 березня в Плесецьку. Пентагону вдалося його зафіксувати.
Момент запуску нової міжконтинентальної балістичної ракети важкого класу "Сармат" Міністерство оборони Росії продемонструвало всьому світові. Кадри запуску були опубліковані в YouTube, на сторінці оборонного відомства РФ.
Дивіться: вибух ракет на старті
Як повідомляв портал "Знай.ua", світ стоїть на порозі Третьої Світової війни. Останнім часом такі заголовки можна часто побачити в ЗМІ. Але чи так це насправді? Третя світова війна - це конфлікт, який гіпотетично може розгорітися між різними державами.
Ще в 20 столітті багато людей передбачували війну, яка могла виникнути через використання ядерних боєголовок або інших причин. Так, найбільш ймовірними противниками вважалися: Індія і Пакистан, КНДР і Іран, Росія і США.