Якщо в Росії не проведуть структурні реформи, то указ кремлівського засідателя Володимира Путіна про те, що економіка країни повинна рости швидше, ніж в решті світу, просто нездійсненний.

Як повідомляють російські ЗМІ, Міжнародний валютний фонд зробив прогноз, згідно з яким ВВП Російської Федерації в 2018-2019 роках зросте до 1,7%. Разом з тим прогноз для України більш втішний - в 2018 році відзначається динаміка: ВВП складе 3,2%, а в наступному - 3,3%. При цьому представники МВФ очікують, що світова економіка за цей період зросте на 3,9%.

Головний економіст БКС Володимир Тихомиров зазначає, що в Росії ніхто не розраховує на особливий прорив в сторону швидкого економічного зростання.

"З 2000 років ВВП зростав завдяки двом факторам: нарощування виробництва на наявних потужностях і цілеспрямованій політиці уряду - підвищення зарплат у державному секторі. Ні те, ні інше більше не працює", - нарікає Тихомиров.

При цьому головний економіст Альфа-банку в РФ Наталія Орлова зазначає, що економічному зростанню в країні заважає інвестиційний дефіцит, нестача трудових ресурсів і продуктивності праці.

Популярні новини зараз
Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

"Інвестиції в основному припадають на державні проекти і люди зайняті переважно в державному секторі. МВФ не дарма згадує санкції, економічне зростання - питання не тільки економічних реформ, а й політичного вибору", - резюмувала Орлова.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що підрозділ американської розвідки, який займається питанням озброєння, вирішило дослідити, наскільки "ядерні" погрози російського президента Володимира Путіна близькі до реальності. І як виявилося, хвалені ракети з нібито необмеженим радіусом дії з тріском провалили абсолютно всі випробування.

На початку року Путін активно готувався просувати свою незмінну кандидатуру на вибори президента РФ. Не дивно, що він використовував традиційний метод – похвалитися ракетами "далекого ураження". На умовах анонімності американським фахівцям вдалося дізнатися, що чотири рази поспіль в період з листопада по лютий цю техніку тестували, і кожен раз провалювався.