Топ-менеджер Facebook Ендрю Бозворт вимагав від співробітників компанії збільшення аудиторії соцмережі за будь-яку ціну під час президентської кампанії в США в 2016 році. Він закликав використовувати для цього будь-які засоби, навіть якщо вони несуть загрозу людям. Про це йдеться в листі Бозворта, адресованому співробітникам компанії, копію якого опублікувало видання Buzzfeed.

Зазначається, що відповідний лист топ-менеджера Facebook співробітники соцмережі отримали на наступний день після того, як мережу підірвало відео, у прямому ефірі якого невідомий чоловік вбив людину. У тексті документа говориться, що такі ролики можуть піти на шкоду користувачам соцмережі, але це не має значення, оскільки з допомогою навіть такої інформації люди швидше знаходять один одного.

"Отже, ми об'єднуємо все більше людей. Це може мати і негативну сторону. Можливо, хтось позбудеться життя через цькування. Можливо, хтось загине в теракті, організованому за допомогою наших інструментів. І все ж ми пов'язуємо людей", - наводить джерело цитату з листа Бозворта.

На оприлюднення цього скандального документа вже відреагували і сам Бозворт, і глава Facebook Марк Цукерберг. Вони заявили, що насправді не дотримуються такої думки. При цьому вони визнали існування даної доктрини, яка була свідомою провокацією з їх боку.

Популярні новини зараз
Українців закликали не відкладати на завтра: можна подати заяву на пенсію за лічені хвилини Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку Платіть по 700 грн за світло або живіть без нього: українців ставлять перед фактом Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти
Показати ще

У той же час в мережі вважають, що нові скандальні факти можуть тільки ще сильніше зіпсувати репутацію Facebook, якому й досі доводиться виправдовуватися за витік особистих даних мільйонів користувачів.

Цукерберг вибачився перед користувачами через витік даних

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що країни ЄС висунули перші звинувачення Facebook. Європейський Союз вимагає від соціальної мережі Facebook пояснень у зв'язку зі скандалом навколо витоку даних з особистою інформацією десятків мільйонів користувачів соцмережі.

Як відомо, компанія Cambridge Analytics в обхід правил Facebook, використовувала дані 50 мільйонів користувачів, зібрані розробником стороннього додатка. Ймовірно, ця інформація використовувалася штабом нинішнього президента США Дональда Трампа для налагодження ефективних рекламних компаній в соцмережі.