Вченим вдалося розшифрувати рукописи відомого фізика і математика Ісаака Ньютона, з яких випливає, що йому вдалося передбачити точну дату кінця світу.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що сам Ньютон вірив в Апокаліпсис та шукав відповідь на це питання на сторінках Біблії. Відзначається, що нібито вчений дійшов висновку, що у 2060 році на Землю обрушиться невідома сила.

Відомо, що фізик мав на увазі не кінець життя на всій планеті, а скоріше певне переродження.

На його думку, Ісус Христос в зазначену дату повернеться до людей і почне правити людством протягом 1000 років.

У свою чергу співробітники Массачусетського університету припустили, що кінець світу відбудеться в 40-х роках XXI століття. Вони називають точкою відліку кінця 2020 рік. Причиною загибелі стануть: забруднення навколишнього середовища, зростання населення і брак природних ресурсів.

Популярні новини зараз

Дружина "Холостяка" Добриніна Даша Квіткова без вагітного живота здивувала усіх: "Легше нам"

Анна Богдан заговорила про зради після фіналу "Холостяка": "Ніколи не пробачу"

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що прихильники теорії про зіткнення Землі з загадковою планетою Нібіру з острахом чекають кінця світу, який, на їхню думку, ось-ось має настати.

Так, ті хто вірять у такий результат існування всього людства не втомлюються розповсюджувати страшні наслідки апокаліпсису, що наближається, Зокрема вони кажуть, що нашу планету чекає саме такий кінець, який описують найстрашніші фільми і книги про апокаліпсис.

І поки в світі сперечаються, чи реальна планета Нібіру і несе вона загрозу людству, експерти знайшли місце, яке може вберегти від катастрофи, що наближається. Несподівано для всіх, "рятувальним колом" людства виявилася Ісландія.

Крім того прихильники теорії існування Нібіру називали фатальною дату 16 серпня. Більше того переважна більшість увологів, заявляли, що Нібірі знаходиться на критично близькій відстані до Землі.

А після зіткнення двох планет Земля почне поступово віддалятися від Сонця, без тепла якого все живе скоро загине. А найбільше шансів вижити з'явиться у жителів Ісландії. Там розташовані геотермальні джерела, що допоможе температурі повітря не опуститься до критично низького рівня. Але і це, на думку експертів, принесе лише тимчасовий ефект.

Крім того варто додати, що справжня катастрофа загрожує Землі через глобальне потепління. Вважається, що зростання глобальної температури на планеті всього на 2 градуси за Цельсієм — це межа з якою планета ще може пережити без катастрофічних змін рівня світового океану, ситуації з питною водою, продуктів харчування, флори і фауни.

Чому кінця світу 16 серпня не було?

Нагадаємо, Україні напророкували страшне нещастя.

Як повідомляв "Знай.ua" писав, що названа правильна дата апокаліпсису.

Також "Знай.ua" писав, що вчені напророчили занепад людства.