Лідер КНДР, яка раніше відмовилася від своєї вимоги вивести американських військових з Південної Кореї в обмін на переговори про відмову від ядерної зброї, Кім Чен Ин заявив, що Пхеньян припиняє ядерні та ракетні випробування, а також закриває ядерний полігон. Про це повідомляє "Ренхап" з посиланням на ЦТАК.

З такою заявою північнокорейський лідер виступив на пленарному засіданні ЦК Трудової партії Кореї.

"З 21 квітня Північна Корея припиняє ядерні випробування і запуски міжконтинентальних балістичних ракет", – йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський
Показати ще

Кім Чен Ин також оголосив, що влада закриє ядерний полігон на півночі країни, щоб підтвердити обіцянку зупинити випробування.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", кандидат на пост Державного секретаря Сполучених Штатів Америки Майк Помпео таємно зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином.

"Майк Помпео таємно відвідав Північну Корею у великодні вихідні, щоб зустрітися з Кім Чен Ином і обговорити запланований саміт з президентом США Дональдом Трампом", - йдеться в повідомленні.

Візит організував керівник корейської розвідки, щоб оцінити, чи готовий Кім Чен Ин проводити серйозні переговори.

Нагадаємо, председатель Китаю Сі Цзіньпін незабаром має намір відвідати столицю КНДР Пхеньян. Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на свої джерела.

Джерело телеканалу не назвав точну дату візиту, але зазначив, що вона відбудеться скоро, можливо, після запланованої зустрічі глави КНДР Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа.

Зазначимо, щонайменше дев'ять локацій для можливого проведення зустрічі розглядають в оточенні американського президента Дональда Трампа і лідера КНДР Кім Чен Ина.

У цьому списку точно не буде Північної і Південної Кореї, а також Китаю. Як тільки лідери країн заявили про намір організувати переговори найближчим часом, помічники почали шукати найбільш вигідне місце. Серед них: кілька міст Азії та Південно-Східної Азії, а саме: Бангкок, Улан-Батор або Сінгапур. Інші можливі варіанти – це європейські міста Прага, Варшава, Хельсінки, Стокгольм, Осло і Женева.