Паризька хартія по клімату не врятує від глобального потепління. Потрібно приймати більш радикальні заходи і негайно переходити на "зелене" виробництво.

Про це повідомляють ЗМІ.

Далеко не всі країни дотримуються положень паризького договору щодо клімату. Таке зневажливе ставлення до проблеми погіршує становище. Якщо людству не вдасться в найближчі роки утримати підвищення середньої температури за Землі в межах 1-2 градусів, то нашу планету очікують серйозні катаклізми.

Запустяться незворотні процеси і до середини XXI століття будинок людства перетвориться в "велику теплицю", де багато населені території стануть непридатними для проживання. Запобігти катастрофі можна лише негайно перейшовши на екологічно безпечне виробництво.

Крім парникового ефекту перетворити Землю в "велику теплицю" можуть підйом метану з дна океанів, збільшення інтенсивності дихання бактерій, танення льодовиків, знищення джунглів і лісів в Північній півкулі. Якщо люди не переглянуть своє ставлення до природи, то справа обернеться катастрофою.

Разом з тим варто відзначити, що в одному з найекстремальніших місць світу, американської Долині Смерті, був зафіксований рекордно спекотний місяць за всю історію.

Популярні новини зараз

Тіло 11-річного Максима знайшли через 5 місяців пошуків: викрадачі тримали дитину в підвалі 2 тижні, а потім вбили

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Показати ще

Середня температура повітря за місяць там становила +42,28 градусів за Цельсієм.

Метеорологи відзначають, що температурні показники не набагато, але все ж затьмарюють попередній рекорд, який зафіксували в липні 2017 року.

"Нові дані є попередніми, - зазначив Тодд Лерікос з Національної служби погоди. - Вони будуть перевірені перед тим, як увійдуть в остаточні звіти".

Тоді середньомісячна температура досягла позначки в +41,89 градусів. До цього рекордною вважалася температура +41,8 градуса за Цельсієм, яку зафіксували в 1917 році.

Відзначається, що протягом місяця стовпчик термометра піднімався вище +49 градусів Цельсія 21 день з 31 і не опускався нижче 38 градусів протягом 10 днів. У 2018 року серед цих екстремальних умов були чотири дні поспіль, коли температура досягала +52,7 за Цельсієм.

Що таке Долина Смерті? Це межигірна впадина в американських штатах Каліфорнія і Невада. Долина Смерті розташована на південний схід від гірського ланцюга Сьєрра-Невада, в Великому Басейні на території пустелі Мохаве. Також там, на поверхні висохлого озера Рейстрек-Плайя, виявлено цікаве геологічне явище - Рухомі камені.

Середня температура в липні в цьому місці сягає +46 градусів, вночі опускається до +31. Найхолодніший час - з кінця листопада по лютий: температура повітря опускається до +5 - +20 градусів.

Вчені попередили про масштабніші наслідки глобального потепління, ніж розраховані раніше

Нагадаємо, вчені знайшли під землею нечуваний скарб.

Як повідомляв "Знай.ua", дівчинка-індиго напророчила швидкий кінець світу.

Також "Знай.ua", до Землі мчить планета-вбивця Нібіру.