Російський президент Володимир Путін інколи дозволяє собі такі висловлювання, які одразу й не зрозумієш точно: жарт це, чи правда. Нещодавно господар Кремля взагалі вирішив покепкувати над сусідніми країнами.

Суперечливі "жарти" Путіна

"6-й танковий полк російської армії відтепер носить найменування "гвардійський Львівський", 68-й танковий полк – "гвардійський Житомирсько-Берлінський", 163-й танковий полк – "гвардійський Ніжинський". Там же з'явилися Варшавський, Кобринський і навіть Трансільванський полки", - цитують слова президента РФ.

У Кремлі в свою чергу привласнення таких назв пояснили тим, що "відповідні частини зіграли велику роль у Другій світовій війні - воювали проти фашистів".

Але такий задум відверто нагадує бажання "потролити" сусідні держави, як вважає, приміром, кореспондент Іван Яковина: мовляв вони підозрюють Росію в намірі захопити всі вище перераховані міста та на додачу ще й Трансільванію: інакше б Росія не стала чекати 80 років, вважає журналіст.

Дивіться: Яке розкішне майно приховує Володимир Путін: шокуюча вартість резиденцій

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", Україна знайшла "газовий козир" проти Путіна. Опиратися будуть виключно на попередні рішення, винесені у Стокгольмському арбітражі. В разі подальшого успіху українських юристів в судах, існує ймовірність подачі решти позовних заяв проти "Газпрому" і Росії - на загальну суму від восьми до десяти мільярдів доларів США. Процес між ПАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" розпочався 25 вересня в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма. Предмет позовів цієї справи – контракти на постачання газу з Росії до України і транзит газу через територію України від 2009 року. Рpозраховані за формулою контракту газові ціни виявляються значно завищеними (у середньому на $100–150 за 1000 кубометрів) порівняно із середніми цінами на газ, реалізований "Газпромом"у країнах Західної Європи.