Як повідомляє Obozrevatel, роботодавці не дуже поспішають допомагати українцям, які потрапили в біду. Адже багато хто з них працювали в чужій країні нелегально, а господарі побоюються штрафів і покарання.

Нерідко українці в Польщі піддаються і нападам. Так, в травні в селі Глоскув в Польщі був побитий українець. Він з друзями повертався з магазину, коли на нього напав поляк. З травмою голови він опинився в лікарні Варшави, пише видання.

Відомо, що в польському Познані на лаві знайшли українку Оксану, у якої стався інсульт. Як з'ясувалося, вона працювала нелегально, хоча її роботодавець обіцяв працевлаштувати її офіційно. У жінки стався інсульт, і начальник просто привіз її на машині в парк і залишив на лаві. Правда, подзвонив в поліцію і повідомив, що там лежить п'яна жінка. Після цього багато поляків збирали гроші на лікування українки.

В Італії за останній час загинули дві українки. У січні в Неаполі на залізничних коліях знайшли тіло 30-річної Оксани Яцків. У цю країну Оксана приїхала працювати разом зі своєю мамою з Тернопільщини. Мама тиждень розшукувала Оксану, поки не знайшла її в морзі. Подруги впевнені - Оксану вбили. На Батьківщині у неї залишилося двоє маленьких дітей.

Кілька років тому в Іспанії на будівництві загинув львів'янин Володимир. За різними версіями - він чи то впав з риштувань від удару струмом, чи то йому стало погано. Правда, дружина Володимира, Ірина, впевнена, що у ще її живого чоловіка в Іспанії забрали органи. Вона багато місяців домагалася правди, але справа не зрушилася з мертвої точки.

Також повідомлялося, що згідно з даними сайту ukrainianpeopleleaks.com, кожні 30 секунд в пошуках роботи за кордоном країну покидає один українець.

Нагадаємо, влада Польщі буде міняти законодавство в частині оплати праці іноземних громадян. На державному рівні буде прийнято рішення платити іноземцям менше.

Як повідомляв Знай.ua, фінська сфера таксі страждає від нестачі кваліфікованої робочої сили. Про це пише Yle. Столична компанія Taksi Helsinki заявила, що могла б негайно найняти кілька сотень нових водіїв.

Також Знай.ua писав про те, що українці активно шукають можливість залишитися жити і працювати в Литві, а ось трудових мігрантів з Росії стало менше. Про це яскраво свідчать статистичні дані.