Торговий зал одного з супермаркетів "Пятерочка" у Казані, Росія, залишився без підлоги, а склад - без стелі. Про це повідомляють ЗМІ.

Відеозапис обвалення з'явився в Мережі. На ньому видно, як під холодильниками з ковбасними виробами різко просідає підлога всього через кілька секунд після того, як по ньому пройшли покупці.

У Мережі повідомили, що в той же самий час у цьому магазині сталося обвалення стелі в складському приміщенні. Причина обвалення невідома. Постраждалих немає.

Нагадаємо, в Інтернеті частіше за все купують електроніку, одяг і косметику. В основному покупцями є молоді люди з високим рівнем доходів.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках ТЦК дав чоловікам 60 днів: повідомити обов'язково Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Товари в Інтернеті купують за більш низькі ціни, ніж у звичайних магазинах. Також на вибір впливає асортимент і зручність покупок. Всього в Інтернеті купують техніку і електроніку (23%), одяг, взуття, аксесуари (25%), косметику і парфумерію (19%). Хоча б один раз у житті ці категорії купували в Інтернеті 67-84% опитаних українців.

5-8% користувачів купують онлайн товари повсякденного використання, товари для дітей, оформляють доставку готової їжі. У середньому техніку і електроніку купують 5-8 разів на рік.

У 70% випадків - це покупки в Інтернеті. 30% - у звичайних торгових точках. Одяг, взуття, аксесуари купують близько 15 разів на рік. В Інтернеті - в 50% випадків. Часто цю категорію відмовляються купувати онлайн через складність уточнити параметри і характеристики речі.

Косметика і парфумерія купуються близько 14 разів на рік. У половині випадків це також покупки в Інтернеті. Правда клієнти побоюються потрапити на підробку. Серед інших категорій, які в Інтернеті купують частіше, ніж у звичайних магазинах, це спортивні товари, товари для дому, автомобільні товари. Для більшості категорій основними перевагами покупок в Інтернеті залишаються ціни, широкий асортимент і зручність.

Крім того, за 5 місяців 2018 року вартість вареників в Україні зросла більш ніж на 5%. Тепер порція страви на чотирьох чоловік буде коштувати 35,4 грн.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у Києві путінські тітушки розгромили торговий центр і закрили "Ашан".