Американські санкції, що торкнулися в тому числі і російського бізнесмена Віктора Вексельберга, обернулися великою проблемою для столиці США. Про це повідомляє The Huffington Post.

Через обмежувальні заходи стосовно Вексельберга адміністрація музейно-паркової зони Національна алея, що розташована в центрі Вашингтона, не змогла вчасно завершити ремонт каналізаційної системи.

Олігарх володіє контрольним пакетом акцій швейцарського концерну Sulzer, який поставляє зливні каналізаційні насоси. Однак через введені обмеження компанія не змогла вчасно укласти контракти на постачання обладнання. Тому співробітникам музею довелося користуватися переносними туалетами.

Як зазначає The Huffington Post, останній раз насоси міняли в березні, але нещодавно вони знову зламалися.

Популярні новини зараз
Перерахунок пенсій з 1 травня: чого чекати стареньким "Всі будуть начальниками": адвокат розповів, як в Україні змінили правила вручення повісток Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно Зобов'язали передати списки: ТЦК посилює "полювання" на ухилянтів
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", російський олігарх Олег Дерипаска повернув три приватних літака, які перебували у нього в лізинг, оскільки введені проти нього санкції США роблять неможливим їх використання. Про це повідомляє Reuters.

Мова йде про три реактивних літаки Gulfstream G550. Два з них тепер продаються за 29,95 мільйонів доларів США кожен.

У компанії Freestream, яка займається продажем літаків повідомили, що вони належали компаніям Credit Suisse і Raiffeisen. Літаки були передані в лізинг через керуючу компанію підконтролим Дерипасці фірмам.

Алирез Іттихадєх, директор фірми Freestream, повідомив, що ними користувалася "вище керівництво. Включаючи самого Дерипаску".

Нагадаємо, через проблеми, що виникли, до уряду Росії вже звернулися власник En+ Олег Дерипаска, співвласник "Ренови" Віктор Вексельберг, власник "Сєвєрсталі" та "Силових машин" Олексій Мордашов, Дерипаска більше за всіх постраждав від введених США санкцій. У "чорний список" потрапив сам підприємець і підконтрольні йому компанії, включаючи En+, "Базовий елемент", групи "ГАЗ", "Русал" і "Евросибхолдинг".

Поки чиновники не дали відповідь, як саме вони можуть допомогти олігарху. Глава Мінфіну РФ Антон Силуанов заявив, що уряд може посприяти "Русалу" з короткостроковою ліквідністю через "Промсвязьбанк".