Санкції проти компанії "Рособоронекспорт" вводить Вашингтон. Її звинувачують у порушенні чинного в США режиму нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, КНДР і Сирії.

30 квітня було ухвалено відповідне рішення про заборону.

Ця інформація стала відомою із повідомлення, яке опублікували чинного в США режиму нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, КНДР і Сирії.

Як зазначається у повідомленні, 9 травня це рішення набуває чинності.

Так, згідно з рішенням, жоден департамент або агентство адміністрації США на має права укладати контракти на поставку матеріалів, технологій або послуг, крім тих, які визначені держсекретарем.

Популярні новини зараз
Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху Стильна Катерина Кухар вразила неймовірним образом згадавши про основний закон Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Жоден департамент або агентство адміністрації США не можуть сприяти у рамках програм американської адміністрації, крім тих, які визначені держсекретарем.

У рамках Акту про контроль над експортом озброєнь, забороняється продаж зброї та боєприпасів.

Більш того, припиняється надання нових індивідуальних ліцензій на товари, експорт яких контролює Акт адміністрації з експорту та Правила адміністрації з експорту.

Обмежувальні заходи будуть чинними протягом двох років з моменту введення в дію, окрім тих, які будуть визначені держсекретарем.

Крістофер Форд, помічник держсекретаря США з питань міжнародної безпеки та нерозповсюдження, затвердив документ.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у вівторок, 8 травня, в Європі розглянуть додаткові економічні обмеження щодо Російської Федерації через президентських виборів, які провели на території окупованого Кримського півострова. Про це йдеться в порядку денному зустрічі постійних представників 28 країн-членів Євросоюзу.

"Обмежувальні заходи щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України - нові списки", - так називається один з документів, пов'язаних із зустріччю.

Також портал повідомляв про те, що уряд Туреччини вживатиме заходів в тому випадку, якщо США припинять поставки озброєння. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.

У Палаті представників Конгресу США запропонували припинити продаж військової техніки Туреччини, щоб перешкодити покупці Анкарою зброї в РФ.