Санкції проти компанії "Рособоронекспорт" вводить Вашингтон. Її звинувачують у порушенні чинного в США режиму нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, КНДР і Сирії.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися30 квітня було ухвалено відповідне рішення про заборону.
Ця інформація стала відомою із повідомлення, яке опублікували чинного в США режиму нерозповсюдження озброєнь щодо Ірану, КНДР і Сирії.
Як зазначається у повідомленні, 9 травня це рішення набуває чинності.
Так, згідно з рішенням, жоден департамент або агентство адміністрації США на має права укладати контракти на поставку матеріалів, технологій або послуг, крім тих, які визначені держсекретарем.
Жоден департамент або агентство адміністрації США не можуть сприяти у рамках програм американської адміністрації, крім тих, які визначені держсекретарем.
У рамках Акту про контроль над експортом озброєнь, забороняється продаж зброї та боєприпасів.
Більш того, припиняється надання нових індивідуальних ліцензій на товари, експорт яких контролює Акт адміністрації з експорту та Правила адміністрації з експорту.
Обмежувальні заходи будуть чинними протягом двох років з моменту введення в дію, окрім тих, які будуть визначені держсекретарем.
Крістофер Форд, помічник держсекретаря США з питань міжнародної безпеки та нерозповсюдження, затвердив документ.
Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", у вівторок, 8 травня, в Європі розглянуть додаткові економічні обмеження щодо Російської Федерації через президентських виборів, які провели на території окупованого Кримського півострова. Про це йдеться в порядку денному зустрічі постійних представників 28 країн-членів Євросоюзу."Обмежувальні заходи щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України - нові списки", - так називається один з документів, пов'язаних із зустріччю.
Також портал повідомляв про те, що уряд Туреччини вживатиме заходів в тому випадку, якщо США припинять поставки озброєння. Про це повідомляють ЗМІ, посилаючись на заяву міністра закордонних справ Туреччини Мевлюта Чавушоглу.
У Палаті представників Конгресу США запропонували припинити продаж військової техніки Туреччини, щоб перешкодити покупці Анкарою зброї в РФ.