У вівторок, 8 травня, в Європі розглянуть додаткові економічні обмеження по відношенню до Російської Федерації через президентські вибори, які провели на території окупованого Кримського півострова.

Про це йдеться в порядку денному зустрічі постійних представників 28 країн-членів Євросоюзу.



"Обмежувальні заходи щодо дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України - нові списки", - так називається один з документів, пов'язаних із зустріччю.

Якщо постійні представники країн-членів Європейського Союзу узгодять введення нових санкцій відносно Росії, їх рішення потім має схвалити Рада Евроейского Союзу.

Популярні новини зараз
Банкомати "Привату" безкарно крадуть гроші українців: як працює "схема" Українцям платитимуть подвійні пенсії: чиї гаманці стануть удвічі товщі Частину комунальників мобілізують: водоканали віддадуть своїх працівників на фронт Європа почне повертати Україні ухилянтів? Німеччина депортує першого
Показати ще

Як Росія повинна відповісти на санкції проти оточення Путіна?


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що глава російського МЗС Сергій Лавров в черговий раз відзначився скандальною заявою стосовно війни, яку Російська Федерація розв'язала на Донбасі, окупувавши території. Вірніше, це ми з вами так думаємо, а кремлівський поплічник з упевненістю заявляє, що немає ніякої війни.

Ми також писали про те, що заяви офіційної представниці російського Міністерства закордонних справ Марії Захарової частенько позбавлені логіки, над чим не втомлюються сміятися в соціальних мережах. Але один з останніх перлів загнав користувачів в глухий кут: на цей раз помічниця Лаврова дала неймовірно колоритний приклад, що таке подвійні стандарти в Росії і як вони проявляються. Втім, так само дається взнаки і шизофренія.

Прес-секретар кремлівського засідателя Володимира Путіна Дмитро Пєсков чомусь не побачив нічого спільного між Оксамитовою революцією, що сколихнула Вірменію, і Революцією Гідності, що пройшла в Україні.

"Оксамитова революція" стала наймасштабнішим протестом в історії держави. 16 квітня в Єревані прихильники опозиції влаштували масові акції протесту проти висунення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на пост прем'єр-міністра країни.