У польському селі Грушовічі під час розкопок на місці зруйнованого пам'ятника воїнам УПА було виявлено поховання мінімум з трьома українськими вояками.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це в Facebook повідомив відповідальний секретар Державної міжвідомчої комісії з увічнення пам'яті Святослав Шеремета.
"Серед 18 поховань є як мінімум три поховання воїнів УПА. Це підтверджують спогади очевидців, архівні дані, характер і глибина поховань, супровідний матеріал. Підтверджуються свідоцтва і спогади, що воїнів УПА ховали переважно вночі до цивільних поховань", - розповів Шеремета.
Нагадуємо, недавно в Польщі місцевий Інститут національної пам'яті провів розкопки скандальної могили воїнів УПА.
Раніше "Знай.ua" писав про те, що під Іркутськом вчені під час експедиції виявили останки людини, що жила в цих місцях близько 50 тис років тому. Фахівці припускають, що знайшли залишки найдавнішого виду Homo sapiens в Євразії.
Відомо, що близько 10 тисяч років тому територію Сибіру заселяли перші люди. Дане відкриття іркутських археологів перевертає всі припущення про історію стародавніх людей, що мешкають на території РФ.
За словами вчених, це відкриття допоможе заповнити пробіл, що утворився в даному науковому питанні. Більш того, знахідка найдавнішого виду Homo sapiens може стати справжньою сенсацією, якщо про древню людину дізнається світова наука.
Зараз у планах дослідників розшифровка ДНК знайдених решток, а також вивчення місцевості для отримання більш достовірної інформації про знахідку.
Нагадуємо також про те, що коли говорять про мумії, людська уява малює Стародавній Єгипет. Але муміфіковані останки можна знайти в давніх і сучасних культурах по всьому світу. Деякі мумії доходять до наших днів завдяки впливу навколишнього середовища, інші ж є результатом людського втручання.
Від стародавніх тварин до сумних жертв — тут ви дізнаєтеся про мумії, що, незважаючи на вік, чудово збереглися до наших днів.
Також портал повідомляв про те, що в Ростові на Станіславського при розкопках знайшли гігантського скам'янілого рака. Жителі міста не замислюючись і не перевіряючи, повірили, що в часи меотів на Дону існували величезні раки.