У мережі з'явилося відео як під час виставки Куїнджі в Третьяковській галереї в Санкт-Петербурзі вкрали картину "Ай-Петрі. Крим".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє "Обозреватель".
Зокрема, відомо, що під час виставки злодій на очах присутніх просто зняв картину зі стіни та забрав із собою. Як стало відомо пізніше він дістав з рами, після чого безперешкодно зник з місця злочину.
Проте момент крадіжки все ж потрапив на камери відеоспостереження у приміщення славнозвісної Третьяковської галереї. Поліція по гарячих слідах таки зуміла затримати зловмисника. За попередніми даними, "Ай-Петрі. Крим" не постраждала.
Разом з тим варто відзначити, що Національний Банк України в минулому році утилізував 41,6 мільярдів гривень. І все б нічого, подібну процедуру НБУ проводить щорічно, тим самим вилучаючи з обігу зношені банкноти і ті, які вийшли з ужитку. Але, як виявилося, не все так гладко з цією процедурою утилізації.
Асоціація платників податків України в особі її віце-президента Павла Погиби, звернулася до голови Нацбанку Якова Смолія з проханням надати серії утилізованих регулятором банкнот.
Логіку членів Асоціації зрозуміти можна, раз щось утилізують або знищують, то повинен бути список цього, щоб в майбутньому можна було побачити звіт про виконану роботу. Але з'ясувалося, що регулятор ні в 2018 році, ні в попередніх не вів облік серій утилізованих банкнот.
Правда чи брехня?
Звичайно, відразу виникає питання, а чи проходила утилізація цих грошей, і навіть якщо проходила, чи всі гроші були знищені. Адже, якщо не брати до уваги дрібні банкноти, то було знищено в цілому 211 мільйонів банкнот номіналом в 100, 200 і 500 гривень. Погодьтеся, спокуса привласнити пошарпані, але ще в ходу гроші, дуже велика.
У той же час, багато експертів упевнені, що в НБУ працюють тільки чисті на руку люди.
"Там все дуже просто, - розповів Знай.ua економічний експерт Олександр Охріменко. - Привозять старі купюри, їх зважують і передають за вагою в інший цех, там їх ріжуть і теж зважують і потім передають за вагою в інший цех. При цьому вагу дуже чітко перевіряють. Потім третій цех їх спалює. Тому "лівак" пройти не може".
Але при цьому на пряме запитання - "Чи може НБУ в цій процедурі покласти собі гроші до кишені", експерт не став відповідати.
Цікаво, що на відео, яким поділилася прес-служба регулятора, процес утилізації грошей показаний трохи по-іншому. Тому сумніви у справедливості працівників Нацбанку все ж залишаються.
Нагадаємо, ПриватБанк зухвало пограбували.
Як повідомляв "Знай.ua", хакери злили в мережу майже мільярд паролів до акаунтів.
Також "Знай.ua" писав, що дружок Захарченко спустив усе накрадене і жорстоко поплатився.
Злочинці обікрали квартиру народного депутата Віктора Кривенка