Екс-глава НБУ Валерія Гонтарєва офіційно влаштувалася на нову роботу через півроку після відставки. Відомо, що банкір очолила медичний стартап "Медикит", який заснував її син Антон.

Відомий блогер Олександр Дубинський написав, що гроші на "Медикит", а саме 5 млн грн, син Гонтарєвої взяв "у мами".

Валерія Гонтарева
Валерія Гонтарева

"Де Антоша взяв гроші? Зрозуміло - у мами, а мама вкрала у банківських вкладників. Що було перед цим: протягом кількох років 30-ти річний Тоша умовляв маму з татом відкрити йому бізнес", - пише блогер.

Колишня голова Національного банку України
Валерія Гонтарева

Популярні новини зараз
"Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня Де категорично не можна використовувати золу на городі? Як правильно сипати її, щоб не нашкодити
Показати ще

Дубинський пише, що син Гонтарєвої "скаржився, що Порошенко зробив свого сина депутатом, а його батьки не можуть увіткнути його навіть в МРЕВ", а також те, що він "називає батька "вихованою гнидою", за те, що той не хоче йти просити за нього до Кононенко".

Нещодавно ми повідомляли про те, що власний онлайн-майданчик для бізнесу взаємодії між лікарями і пацієнтами відкриває колишня керівниця Національного банку Валерія Гонтарєва. Втім, деталі свого стартапу під назвою "Медикит" вона відмовилася розкривати.

Валерія Гонтарева
Валерія Гонтарева

Свою так звану "місію" в компанії характеризують досить розмито – "створити екосистему Діджитал медицини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці".

Колишня голова Національного банку України
Валерія Гонтарева

За даними Liga.net, фірма буде пропонувати пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через інтернет. Медикам у свою чергу обіцяють додатковий дохід 24/7 з оплатою кожної телеконсультації. Як саме це буде відбуватися і хто зможе зареєструватися на майданчику, "Медикит" не пояснює. Публічна презентація платформи намічена на листопад 2018 року.

Нагадаємо, журналісти дізналися, де навчаються діти українських політиків.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вже цієї осені Нацбанк може підняти розмір облікової ставки з 17,5% до 20-22% річних, що викличе величезний скачок курсу.

Також раніше портал "Знай.uа" писав про те, що Національний банк України випустить монету номіналом 2 гривні, яка присвячена 100-річчю Таврійського Національного університету імені Вернадського.