Стала відома стратегія Кремля на українських виборах 2019.

Про неї розповів відомий соціолог і публіцист Ігор Ейдман. У своїй колонці в "Главреді" він пише, що Володимиру Путіну в принципі зараз не потрібен легітимний президент в Україні.

"Це не підтримка якогось одного зручного кандидата, але спроба дискредитувати, а краще взагалі зірвати вибори". Ігор Ейдман

На думку соціолога, мета Кремля - наробити на виборах такого шуму, аби другий тур було скасовано.

Популярні новини зараз
76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Що заборонено робити 14 серпня: Медовий Спас має правильно розпочати Успенський піст 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..."
Показати ще

"Йому необхідно помістити країну в хаос, дискредитувати українську демократію перед західними партнерами. Російська пропаганда давно твердить, що Україна - держава, яка не відбулася. Всі свої ресурси Кремль кине на те, щоб на найближчих виборах підтвердити цю тезу. Путіну потрібні масові заворушення в ході виборів, викликані звинуваченнями у тиску на виборців та фальсифікаціями. А ще краще - скасування президентських виборів або їх другого туру". Ігор Ейдман

На думку Ейдмана, це могло б серйозно підірвати довіру до української влади з боку Заходу, не кажучи вже про розкол у самому українському суспільстві.

"Кремль буде намагатися зробити все, щоб Україна вийшла з виборчого процесу розколотою і позбавленою міжнародної підтримки. У цьому випадку її легко буде зжерти". Ігор Ейдман

Нагадаємо, що рішення про введення персональних санкцій щодо Росії за агресію в районі Керченської протоки приймуть 18 лютого, коли розпочнеться засідання міністрів закордонних справ Євросоюзу. Про стало зрозуміло зі слів глави міністра закордонних справ Павла Клімкіна.

Він не виключає, що згодом ЄС повернеться і до питання економічних санкцій:

"Я дуже сподіваюся, що санкції, які будуть в понеділок - це ще не кінець ... В ЄС вже є пропозиції, ви чули про ідею про недопуск (російських) кораблів у порти, але є і креативні ідеї ".

Як раніше повідомляв "Знай.ua" ОБСЄ стурбована рішенням Росії за українським виборам

Також Знай.ua" писав про те, що Європа просить Україну впустити путінських наглядачів: шукають різноманітні шляхи.