За його словами, випробування вже пройшли, відтак система "Верба" прийнята на озброєння.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
"З 11 по 16 лютого бригада працівників нашого заводу працювала на Харківському конструкторському бюро ім. Морозова, яке є розробником "Верби". Ми вивчали документацію і всі особливості цієї системи", - каже Олег Туринський.
Він повідомив, що наразі налагоджують кооперацію між заводом, ХКБМ і ще одним підприємством, залученим до проекту – львівським державним заводом "Лорта" - найбільшим виробником радіоелектронної апаратури.
"Виробництво РСЗВ "Верба" почнеться в 2019 році", - наголосив Туринський.
Точну кількість пускових установок не називають, відомо лише, що ними може бути озброєний артилерійський дивізіон.
Варто зазначити, що ШРЗ спеціалізується на ремонті ракетно-артилерійського озброєння для ЗСУ, але з недавніх пір і зайнявся модернізацією військової техніки. Зокрема, на виставці "Зброя та безпека", яка пройшла в жовтні минулого року в Києві, був представлений виконаний співробітниками підприємства варіант модернізації радянської 122-мм РСЗВ "Град", що отримав назву "Берест".
РСЗВ "Верба" розробки ХКБМ вважається українським варіантом модернізації "Граду". Вперше "Верба" була представлена в 2015 році. Її особливостями є розміщення на базі вітчизняного автомобіля КрАЗ, повна автоматизація всіх процесів, можливість управління вогнем з кабіни, а також використання сучасної навігаційної апаратури.
Всі ці якості дозволяють скоротити час перезарядки "Верби" порівняно з "Градом" в 7 разів (до 10 хвилин), а швидкість відкриття вогню по цілі на незнайомій місцевості збільшується в 4 рази. Завдяки новій системі стабілізації платформи, підвищена точність ведення вогню.
Нагадаємо, "Вільха" та "Нептун" вразили світ: Україна показала, чим дасть Путіну по зубах.
Як повідомляв портал Знай.ua, Путін заборонив бойовику з Донбасу в'їзд в Росію: свого непотребу вистачає.
Також портал Знай.ua писав, що на Донбасі затримали обдовбаних найманців: шестеро наркоманів.