Печерський райсуд Києва за клопотанням Генпрокуратури наклав новий арешт на активи низки компаній, які прямо чи опосередковано пов’язані з групою "Приват".

З ухвалою суду можна ознайомитись в Єдиному державному реєстрі судових рішень. Як зазначається, рішення було прийнято 22 березня в рамках кримінального провадження про можливе виведення 19 млрд грн рефінансування, залученого ПриватБанком у НБУ до націоналізації.

Як наголошується в матеріалах суду, ці активи були передані Нацбанку в іпотеку / заставу в якості забезпечення боргів ПриватБанку по рефінансуванню.

Таким чином, на активи Коломойського наклали новий арешт. Йдеться про такі компанії і їхнє майно:

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію "Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Показати ще

ТОВ "Скорзонера" (11 земельних ділянок за адресою: Івано-Франківська область, Яремче, с. Поляниця; паркінг площею 29 799,9 кв.м, за адресою: Івано-Франківська область, Яремче, с. Поляниця, участок Щівка, будинок 3/2);
ТОВ "Арт-Лаб Груп" (земельну ділянку за адресою: Івано-Франківська область, Яремче, Поляниця);
ТОВ "Тех-Трейд-Інвест" (магазин площею 39,8 кв. М за адресою Івано-Франківська область, Яремче, с. Поляниця);
ТОВ "Гаджібей" (8 земельних ділянок за адресою Одеська область, Овідіопольський район, Дальницький сільрада, масив «Золотий берег»);
ТОВ "Пріватофіс" (144 приміщення, будівлі в Криму, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Івано-Франківській, Запорізькій, Львівській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Чернігівській областях );
ТОВ "Істейт-Сервіс" (3 приміщення у Волинській області);
ТОВ "Спектрум-Енерго" (3 приміщення в Донецькій, Харківській, Хмельницькій областях);
ТОВ "Перспектива-Інвестмент" (23 квартири, приміщення в м Дніпро);
ПАТ "Товкачівський гірничо-збагачувальний комбінат" (2 тепловоза);
ПАТ "Нікопольський завод феросплавів" (69 платформ, тепловозів, електровозів, цистерн).

При цьому на початку лютого Печерський райсуд Києва в рамках цієї ж кримінальної справи накладав арешт на інші активи "приватівських" структур, в т.ч. майно частини зі згаданих вище компаній: ТОВ "Скорзонера" (власник активів на курорті "Буковель"), ПАТ "Нікопольський завод феросплавів", ТОВ "Приватофіс", ТОВ "Перспектива Інвестмент", ТОВ "Гаджібей".

Гірськолижний комплекс "Буковель" був прийнятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

Зазначимо, що у вівторок, 2 квітня в Окружному адміністративному суді міста Києва розпочнуться судові дебати за позовом Ігоря Коломойського про націоналізацію Приватбанку.

Нагадаємо, позов Коломойського до Міністерства фінансів і ФГВФО з метою визнати націоналізацію Приватбанку незаконною — це інфопривід під час виборчої кампанії.
таку умку озвучив фінансовий експерт Василь Горбаль.

Як повідомляв портал Знай.ua , Коломойський витрусив з ПриватБанку 25 мільйонів

Також Знай.ua писав, Україна знову судиться з Коломойським