Скандальний український депутат Ілля Ківа стає одним з найпопулярніших в країні героєм мемів. 

Саме він регулярно потрапляє не лише у курйозні ситуації і оперативні хроніки, але і найпопулярніший серед висміювань з  боку українців. 
Нову фотожабу, присвячену депутату, випустив на днях Telegram-канал "Київ Оперативний". 

Та сама фотожаба скрін з Київ Оперативний

Популярні новини зараз

Коронавірус заволодів головами бабусь, це фото просто підірвало мережу

Негайно викиньте це з холодильника! Топ-10 продуктів, котрі нищать ваше здоров'я

Хлопець 10 років не мив і не розчісував волосся, перукар зважився на сміливий експеримент

У мережі розкрили підлу схему Приватбанку та показали, як на українців оформлюють "вічні" кредити

Показати ще


Ресурс "Київ Оперативний" висміяв Іллю Ківу і його пригоди міткою фотожабою. Тут він став героєм відомого вірусного флешмобу, який зараз поширюється мережею.
Там показано, яким мав би вигляд Ілля Ківа у різних месенджерах та на різних платформах.
На відміну від інших учасників флешмобу фото у депутата у всіх акаунтах з вигідного боку. Але внизу картинки показано, в якому вигляді він зазвичай з'являється в хроніках "Києва Оперативного", і відразу стає помітно, що таку фотографію сам Ківа не став би відправляти дівчатам, з якими активно листується навіть в стінах Верховної Ради. 

Нагадаємо, раніше народний депутат Ілля Кива, напавши на ветерана АТО Михайла Маймана у київському ресторані, вирішив прояснити ситуацію


Як повідомляв портал "Знай.ua",  у мережі потролили Леоніда Брежнєва, першого секретаря ЦК КПРС. І показали, як він би виглядав у різних соцмережах.


Також "Знай.ua" писав, що відома американська кантрі-співачка Доллі Партон запустила в соціальні мережі крутий флешмоб, що показує, як люди насправді поводять себе в різних соцмережах.