"Слуга народу" Євген Брагар, який в один момент став знаменитим на всю Україну завдяки своїй пораді пенсіонерці продати собаку, щоб розплатитися за газ, на цьому не зупинився.

Напевне, надихнувшись шаленим успіхом після "продажі пса", Брагар продовжив у тому ж дусі завойовувати собі подальшу "популярність".

Нова заява нардепа від "слуги народу" Євгена Брагаря знову викликала хвилю обговорення І обурення. Цього разу скандальний нардеп заявив, що патріотичне кіно не варто фінансувати, оскільки це не окуповується.

Натомість, за словамси "продавця псів" є фільми, які "нормально фінансувались і повернули витрати". Серед них – фільми "95 кварталу", зазначив Брагар.

"Слуга народу" привів приклади успішного, на його погляд, державного фінансування. Так, згідно з його даними, у 2018 році окупили витрати на зйомки завдяки касовим зборам "Свінгери", "Дзідзьо. Перший раз" (не отримували державного фінансування", "Скажені весілля" (10% фінансування), а також "Я, ти, він, вона" (від "Кварталу 95", який «отримав нормальне фінансування"), і мультиплікаційний фільм "Зачарована принцеса".

"Але успіх цього мультика став можливим не завдяки зборам в Україні, а в першу чергу за рахунок зборів в Китаї", – сказав нардеп.

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня А що так було? Українець "категорично відмовився" від повістки - чи підтримав його суд "Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Патріотичне кіно взагалі, на думку Брагара, не варте фінансування, оскільки від нього прибутку не буде, вважає нардеп.

Коли ж ведуча запитала його щодо того, чи варто було фінансувати фільми "Донбас" та "Кіборги", він заявив, що кіноіндустрія – це бізнес.

"Ці фільми, незважаючи на те, що отримали досить потужне державне фінансування, вони не вийшли в плюс. А кіноіндустрія – як і будь-який бізнес – там головна стратегія в тому, щоб зробити комерційно привабливий продукт", – сказав "Слуга народу".

І додав, що такі фільми не варто фінансувати, а якщо й знімати, то не більше, ніж 1-2 фільми на рік.

"Я давав би гроші тільки тим жанрам, які в перспективі можуть окупитися. Патріотичний жанр… Більшість українців не ходить на це в кінотеатр, тому, якщо і знімати такі фільми, то робити не 5 стрічок на рік, а одну-дві стрічки в рік. А більше сконцентруватися на тих жанрах, яким дійсно потрібне державне фінансування", – резюмував він.