Ця аналітична група опублікувала доповідь, в якому зазначила, що Європі варто піти на поступки Москві і зняти санкції, вважаючи, що такий крок може зупинити війну на Донбасі.
Доповідь ICG, по суті, виправдовує агресію Росії проти України, що забрала тисячі життів і скалічила десятки тисяч доль.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяВ ICG заявляють, що Росія розв'язала війну в україні тому, що побоюється за свою безпеку і закликають почати "новий діалог" із Кремлем.
Перемовини з Росією, на думку експетів із ICG, повинні включати "чесне визнання побоювань Росії у сфері безпеки та готовність разом з Москвою шукати шляхів їх розвіювання".
Абсурдність таких заяв про безпеку Росії доводять низка фактів. Росія брала участь у бойових діях в Нагірному Карабасі, Придністров'ї, окупувала частину Грузії, російська авіація рівняла з землею сотні сіл і міст в Сирії, регулярно проводить спецоперації, диверсії і вбивства невигідних путінському осіб по всій Європі і чинить безліч інших злочинів по всьому світу. Це все через побоювання за свою безпеку?
Крім того, в ICG вважають, що західним партнерам не варто поставляти Україні озброєння, оскільки це не допоможе розв'язати конфлікт на Донбасі.
Звідки руки ростуть
Доповідь ICG своїм контекстом цілком і повністю перегукується зі скандальною доповіддю "12 кроків для більшої безпеки України і Євро-Атлантичного регіону", опублікованою на сайті Мюнхенської конференції.
Як відомо, цю доповідь спішно видалили з сайту конференції, оскільки вона не мала ніякого офіційного статусу і повністю представляла "російську точку зору" на вирішення "українського питання".
Чому така організація як ICG взяла за основу своєї доповіді російські "12 кроків"? Справа в тому, що в ICG працюють такц "цікаві" експерти, як, наприклад, Андрій Кортунов, Генеральний директор Російської ради з міжнародних справ, що фінансується з федерального бюджету РФ. Кортунов є випускником МДІМВ МЗС СРСР - закінчити цей виш, не будучи дотичним до КДБ, було неможливо.
Тому не дивно, чому доповідь ICG пронизана проросійською позицією, яка постійно лунає з вуст російських "експертів".
Та завдяки тому, що цим "експертам" не вистачає розуму міняти методички, вирахувати російський вплив можна досить легко.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, країни ЄС не мають єдиної консолідованої позиції щодо антиросійських санкцій. Таку заяву зробив президент Литви Гітанас Науседа
Як повідомляв портал Знай.ua, у Польщі закликали відмінити економічні санкції проти Росії
Також Знай.ua писав, Путін переніс дату закінчення Другої світової війни