У міжнародних стандартах фінансової звітності російський Газпром визнає заборгованість перед Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Про це в мережі Twitter повідомила прес-служба української компанії.

"Оn котики наші. Можна скільки завгодно робити вигляд, що рішення Стокгольмського арбітражу це ще не факт і «будемо подивитися», але міжнародні стандарти фінансової звітності – це міжнародні стандарти фінансової звітності", - йдеться в повідомленні "Нафтогазу".

Також 29 березня заступник голови правління "Газпрому" Андрій Круглов повідомив, що його компанія відобразить у звітності за 2017 резерв на виплати Нафтогазу 2,6 мільярда доларів.

"Але це не означає, що ми не покажемо прибутку, покажемо менший прибуток", - заявив Круглов.

Популярні новини зараз
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Показати ще

Він також повторив позицію Газпрому щодо оскарження вердикту Стокгольмського арбітражу. Так, російський «Газпром» повідомив 22 березня, що подав до Апеляційного суду округу Свеа в Швеції клопотання про часткове скасування рішення Стокгольмського арбітражу в суперечці з компанією «Нафтогаз України» щодо поставок газу.

Нагадаємо, 28 лютого компанія НАК «Нафтогаз України» повідомила про перемогу в Стокгольмському арбітражі над російським газовим монополістом, компанією "Газпром" в суперечці про компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту.

Тоді в Газпромі заявили, що не згодні з рішенням Стокгольмського арбітражу в суперечці з компанією «Нафтогаз України». У російській компанії зазначили, що «за підсумками такого вердикту виник дисбаланс у відносинах з Нафтогазом з постачань і транзиту газу.

"Нафтогаз України" виграв судовий позов проти Газпрому

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у Клімкіна пояснили, коли Газпром побіжить миритися. Якщо проект "Північний потік-2" буде невдалим, Росії доведеться наступити на горло власній пісні і домовлятися з Києвом про укладення нового контракту для транзиту газу в європейські країни через територію України. Про це в ефірі українського телеканалу заявила заступник глави Міністерства закордонних справ Олена Зеркаль.