У міжнародних стандартах фінансової звітності російський Газпром визнає заборгованість перед Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України". Про це в мережі Twitter повідомила прес-служба української компанії.

"Оn котики наші. Можна скільки завгодно робити вигляд, що рішення Стокгольмського арбітражу це ще не факт і «будемо подивитися», але міжнародні стандарти фінансової звітності – це міжнародні стандарти фінансової звітності", - йдеться в повідомленні "Нафтогазу".

Також 29 березня заступник голови правління "Газпрому" Андрій Круглов повідомив, що його компанія відобразить у звітності за 2017 резерв на виплати Нафтогазу 2,6 мільярда доларів.

"Але це не означає, що ми не покажемо прибутку, покажемо менший прибуток", - заявив Круглов.

Популярні новини зараз
Вже у червні отримають більше: пенсіонерам нагадали важливий нюанс – як добитися перерахунку Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб Українські пенсіонери отримають доплати за стаж: у кого зростуть виплати вже цього літа Тарифний "сюрприз" для мешканців багатоповерхівок: травневі платіжки заберуть ще більше грошей
Показати ще

Він також повторив позицію Газпрому щодо оскарження вердикту Стокгольмського арбітражу. Так, російський «Газпром» повідомив 22 березня, що подав до Апеляційного суду округу Свеа в Швеції клопотання про часткове скасування рішення Стокгольмського арбітражу в суперечці з компанією «Нафтогаз України» щодо поставок газу.

Нагадаємо, 28 лютого компанія НАК «Нафтогаз України» повідомила про перемогу в Стокгольмському арбітражі над російським газовим монополістом, компанією "Газпром" в суперечці про компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту.

Тоді в Газпромі заявили, що не згодні з рішенням Стокгольмського арбітражу в суперечці з компанією «Нафтогаз України». У російській компанії зазначили, що «за підсумками такого вердикту виник дисбаланс у відносинах з Нафтогазом з постачань і транзиту газу.

"Нафтогаз України" виграв судовий позов проти Газпрому

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у Клімкіна пояснили, коли Газпром побіжить миритися. Якщо проект "Північний потік-2" буде невдалим, Росії доведеться наступити на горло власній пісні і домовлятися з Києвом про укладення нового контракту для транзиту газу в європейські країни через територію України. Про це в ефірі українського телеканалу заявила заступник глави Міністерства закордонних справ Олена Зеркаль.