Володимир Гройсман готовий встати з крісла прем'єр-міністра, якщо парламентарії не домовляться між собою і не зможуть ухвалити закон про антикорупційний суд.

Про це глава уряду заявив в понеділок, 4 червня, під час брифінгу.

"Без прийняття цього важливого рішення буде підірвано довіру як всередині суспільства до влади та інституцій влади, так і міжнародний авторитет буде значно пошкоджений", - заявив Гройсман, наче зараз із цим в України немає ніяких проблем.

Він зазначив також, що збирається добре попрацювати з керівниками фракцій Верховної Ради з приводу закону про антикорупційний суд.

"Ми сьогодні стоїмо перед вибором: або подальший розвиток і вирішення багатьох питань... якщо рішення не буде прийнято, знову таки дестабілізація... Я як прем'єр-міністр України прийняв для себе рішення: якщо цей суд, справедливий, незалежний, не буде створено, я складу з себе повноваження прем'єр-міністра України і подам у відставку", - заявив прем'єр-міністр. Цікаво, хоч цю обіцянку виконає?

Популярні новини зараз
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що соціологічне опитування показало, як кияни насправді ставляться до мера Києва Віталія Кличка.

Ми також писали про те, що незабаром в українській столиці може знову подорожчати проїзд в громадському транспорті, зокрема, в маршрутках. Київська міська державна адміністрація готується до нового конкурсу на 15 міських маршрутів. Згідно з умовами, перевізники зобов'язані обладнати свій транспорт відповідно до критеріїв відбору.



Українцям приготували новий тарифний "сюрприз": так, незабаром електроенергія може в черговий раз подорожчати, причому не на декілька гривень, а практично наполовину. Собівартість електрики зросла через подорожчання палива на міжнародних ринках, девальвацію гривні, зростання цін на промислову продукцію.

На сьогоднішній день в Україні немає можливості для прийняття рішення про підвищення мінімальної заробітної плати, вважає глава Кабінету міністрів. За його словами, уряд підрахував необхідну для життя простих українців суму. І поки збільшувати мінімальну зарплату немає необхідності. Так вирішив прем'єр-міністр Володимир Гройсман і підтвердив, що українцям не варто очікувати підвищення мінімальної заробітної плати. За його словами, поки немає можливості прийняти відповідне рішення.