Поки дипломати та політики б'ються над проблемою, як вивести українську економіку на новий рівень, рішення виявилося на поверхні – потрібно оновити Конституцію таким чином, щоб вона враховувала перш за все суспільну думку.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це на сторінці у Facebook повідомив екс-нардеп Володимир Полочанінов.
На думку політика, тільки у такий спосіб можливо приймати колективні рішення на законних підставах:
"З того моменту як я написав заяву на складення повноважень народного депутата, в суспільно-політичній діяльності я повністю присвятив себе просуванню ідеї створення Конституції Громадського Договору. Був і залишаюся переконаним прихильником ідеї прийняття нової Конституції на основі суспільного договору", - підкреслив він.
Полочанінов заявив, що підписання такого важливого документу із політсилою "Основа" - прецедент для всього українського політикуму:
"Я вважаю це підписання прецедентом для української політики, коли партія й окремі політики беруть на себе публічні і конкретні зобов’язання по відношенню до своєї політичної діяльності. Це дійсно по-новому. Упевнений, що партія "ОСНОВА" зможе вплинути як на якість української політики, так і на перспективи країни в цілому", - підсумував колишній депутат.
Слід відзначити, що подібна Конституція України стане першим кроком на шляху до повернення повноцінного суверенітету і лідерського потенціалу країни в Східній Європі, який вона мала у своєму розпорядженні 26 років тому, після здобуття незалежності.
На підписанні меморандуму був також присутній засновник партії "Основа" Сергій Тарута. Сам Полочанінов таку ідею просуває вже давно: спочатку він разом із однодумцями вніс на розгляд законопроект 3781 (2014-2017 рр.), який визначав основні засади.
Два роки тому найбільш активно відстоював позицію щодо колективного розгляду базового документу країни - під час свого перебування у складі коаліції "Народна конституція".
Як повідомляв портал "Знай.ua", озвучені головні причини масового відтоку української молоді за кордон.