Стало відомо про те, що в районі Кемер турецької провінції Анталья стався магнітудою 5,2.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Anadolu.
Згідно з інформацією Управління з попередження і ліквідації наслідків надзвичайних при уряді Туреччини (AFAD), зареєстровано землетрус магнітудою 5,2.
Сам епіцентр підземних поштовхів знаходився на глибині 40 км.
До слова, Відомо, що повітряне судно впало у районі Нувакот в центральному Непалі.
За інформацією місцевих ЗМІ стало відомо, що судно не загорілося. Керуючий директор Altitude Air Німа Нуру Шерпа з посиланням на слова місцевих жителів розповів, що зв'язок з землею вертоліт втратив після того, як пролетів близько 30 кілометрів.
На місце аварії відправлено два вертольоти — армійський та приватний.
"з усіх сил намагалися дістатися до місця події", – повідомило джерело в міжнародному аеропорту Трибхувана.
Несприятливі погодні умови та складності ландшафту викликають труднощі в проведенні рятувальної операції.
В даний час до місця інциденту направлено вертоліт непальської армії, а також приватне судно з групами рятувальників. Вони намагаються дістатися до місця призначення, однак їм заважають несприятливі погодні умови. З'ясовуються подробиці події.
На борту знаходився пілот і шість пасажирів, серед яких був турист з Японії і п'ять жителів Непалу. Відомо, що судно перевозило пацієнта з одного села до Катманду. Ним керував пілот-рятувальник у чині старшого капітана.
Нагадаємо, , в результаті чого 18 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості, один з них знаходиться в комі.
Як повідомляв , .
Також писав про те, що .