Вчені та звичайні любителі дослідження космічних тіл вже доволі давно спекулюють над темою наближення планети-вбивці Нібіру до Землі.

Про це повідомляють ЗМІ.

Так, любителі різних теорій про існування планети-вбивці Нібіру чекали наближення апокаліпсису ще 19 вересня. Проте у цей день міфічної планети-вбивці на горизонті так і не з'явилось.

У свою чергу дослідники, які свято вірять у існування Нібіру вважають, що таємна планета наблизиться до нас зі сторони гравітаційного поля Юпітера, яке сильно пригальмувало її швидкість.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Проте більшість експертів сходяться на думці, що у певний момент Нібіру все ж вдасться вирватись з "космічної пастки" та відразу ж прискорить свій рух до Землі.

За підрахунками астрономів, в цьому випадку зіткнення нашої планети із загадковим космічним тілом відбудеться вже в жовтні 2018 року.

Більше того експерти навіть вирахували імовірне місце зіткнення Нібірі з Землею. Так, за їх словами планета-вбивця зіткнеться з територією США,тобто весь удар прийдеться саме по території Штатів.

Факт наближення руйнівної планети до Землі підтверджують і уфологи. Вони впевнені, що саме з ним пов’язані випадки появи НЛО в небі над нашою планетою, які останнім часом відбуваються все частіше. Уфологи вважають, що інопланетяни вирішили відвідати Землю з "інспекцією", за підсумками якої вирішиться, чи будуть вони допомагати людям.

Разом з тим варто відзначити, що агентство аерокосмічних досліджень Японії JAXA опублікувала нову порцію даних, отриманих від астероїдних роверів MINERVA-II1. Це одне з перших відео такого роду.

Анімація складається з 15 кадрів, які були отримані 23 вересня 2018 року. Вона охоплює 74 хвилини реального часу. Але відео скоротили, щоб користувачі мережі витрачали на 74 хвилини на відео, в якому мало що змінюється.

Ракета-носій Хаябуса-2 скинула два майже ідентичних ровера, Minerva-II1A і Minerva-II1B, на поверхню великого астероїда Рюгу 21 вересня. У новому відео з ровера Minerva-II1B, ви можете спостерігати, як Сонце переміщається по небу, оскільки яскраве сонячне світло відбивається від блискучих скель, що покривають поверхню Рюгу. Красиві кадри вийшли, враховуючи, що аналогів цьому відео немає.

"Будь-ласка, знайдіть час, щоб насолодитися "сталістю" цього нового світу", - йдеться в заяві офіційних осіб JAXA, опублікованому 27 вересня. Відео було зроблено з кадрів, знятих протягом 1 години і 14 хвилин, починаючи з 22 вересня, 21:34 за київським часом.

Опубліковані кадри.

Нагадаємо, дату Апокаліпсису знайшли в таємних записах Ньютона.

Як повідомляв "Знай.ua", Земля почала обертатися по-новому.

Також "Знай.ua" писав, що уфологи виявили секретну базу інопланетян.