В ЗМІ з'явилася інформація про те, що батько Анатолія Чепіги, підозрюваного Британією у замаху на вбивство Скрипалів, далекосхідний бізнесмен Володимир Чепіга через фірму СПМК Іванівська отримав 150 млн рублів за держконтрактами. Про це пише telegram-канал Футляр для віолончелі.

Боширов та Петров
Боширов та Петров

Згідно з британською версією полковник Чепіга-молодший прибув у місто Солсбері, де з допомогою бойової отрути "Новачок" отруїв російського розвідника Сергія Скрипаля.

Чепіга взяв псевдонім "Руслан Боширов", внутрішній паспорт на ці ініціали отримував в особливому УФМС 770001, який також прискорено видавав документи колишній дружині президента РФ Людмилі Путіної, Жерару Депардьє і іншим.

Олександр Петров і Руслан Боширов
Олександр Петров і Руслан Боширов

Закордонний паспорт Чепіги збігся за номерною сотнею з паспортами його засекречених товаришів по службі.

"Відправка "Петрова", "Боширова" і аналогічних осіб з вигаданими прізвищами в закордонні відрядження має катастрофічні наслідки для країни",- пишуть на каналі. 

Розвідспільнота країн НАТО крім даних відеосканування у власних державах має в своєму розпорядженні копії архівів російських соцмереж, банками транспортних квитків та десятками тисяч вкрадених баз даних.

Нагадаємо, інтерв'ю російських агентів Олександра Петрова та Руслана Боширова викликало справжній фурор в соціальних мережах. Десятки нестикувань, маячних відмазок, повна відсутність здорового глузду і причинно-наслідкових зв'язків зробили інтерв'ю "російських туристів" відмінною мішенню для гумору.

Найбільше користувачам полюбилася заява "туристів" про те, що вони поїхали в Солсбері не для того, щоб отруїти Скрипалів, а заради "знаменитого кафедрального собору зі 123-метровим шпилем і годинником". У соцмережах справедливо відзначають, що невелике містечко — дивне місце для туристичної поїздки у Великобританію, якщо можна подивитися той же Лондон.

Нагадаємо, отруйники Скрипалів засвітилися в Амстердамі.

Як раніше повідомляв Знай.uа, отруйники Скрипалів після скандального інтерв'ю містично зникли.

Знай.uа повідомляв, що соцмережі придумали, чим займалися Петров і Боширов в Солсбері.