У п'ятницю, 26 жовтня, не стало відомого радянського актора Миколи Караченцева. В честь цього варто нагадати, що покійний артист разом з дружиною підтримували російську агресію, політику Путіна і анексію Криму.

Караченцев ніколи чітко не позначав свою позицію щодо України, але його дружина була часто не зовсім однозначна у своїх висловлюваннях.

"Ми були на Майдані на початку лютого, коли це все тільки почалося. І Коля попросив відвезти його туди, ми жили в готелі поруч. Він сказав, що це початок громадянської війни, тут кров'ю пахне. Ну як же так? Це Київська Русь, там маса людей російського походження, ми говоримо на одній мові практично. Україна з'явилась як назва пізніше, була Русь. Там відбулося хрещення Русі, це все смішно і трагічно. Ми вінчалися на Русі, а у нас був український священик, я не можу відірвати Україну від Росії ніяк. Багато хто з наших друзів пішли в ополчення, ті, хто був воїнами в Чечні, Афганістані. Вони пішли проливати свою кров просто, за народ", - розповів Людмила Поргіна одному з російських видань.

Популярні новини зараз

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Росія відведе війська від кордонів України - Шойгу

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Показати ще

Також одного разу Людмила заявила, що повністю підтримує політику Путіна і що Крим російський.

"Я знаю людей, які взагалі не підтримують політику президента Путіна, але я її підтримую повністю. Крим - це наша земля. Я не розумію Андрія Макаревича, його радості, тому що він говорить, що ми - узурпатори. Я не знаю, чим він може пишатися у своїй творчості, ми пишаємося тим, що, будучи на гастролях у Європі, ми говорили, що Росія-це країна, у якій не хочуть війни", - розповіла вона.

Також Поргіна висловилася про те, чи підтримує колег, які вважають, що українці - це другий сорт.

"Через політику в РФ вважають, що вони нелюди. Маса людей страждає від цієї політики. Ось зараз сказали, що наші літаки не літатимуть над Україною. Це ж дурість!"

Нагадаємо, Володимир Путін висловився про смерть Караченцова.

Раніше Знай.ua повідомляв, син Караченцева розповів, як проходила зустріч з батьком.

Також Знай.ua писав, біографія Миколи Караченцева, найкращі фільми і ролі в театрі.